Sosyal Medyada Hakaretlere Maruz Kalan Sezen Aksu’ya Tarkan’dan Destek Geldi: “Kendisine Yapılan Saygısızlık…”

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2022

Sosyal Medyada Hakaretlere Maruz Kalan Sezen Aksu’ya Tarkan’dan Destek Geldi: “Kendisine Yapılan Saygısızlık…”

Geçtiğimiz günlerde Sezen Aksu’nun birkaç sene önceki bir şarkısında geçen sözler, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Geçtiğimiz haftadan beri pek çok ünlü ismin dahil olduğunu bu konuya, Tarkan’dan da yanıt gecikmedi. Sezen Aksu’yu destekleyen ve onun yanında olduğunu vurgulayan Tarkan’ı destek paylaşımı kısa sürede Instagram’da binlerce beğeni almayı başardı.

Sezen Aksu Linçlenmeye Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Sezen Aksu, Türk müziğinin en başarılı ve en sevilen isimlerinin başında geliyor ancak geçtiğimiz hafta ortaya çıkan bir şarkı sözü ortalığı karıştırmayı başardı. Bundan seneler önce “Şahane Bir Şey Yaşamak” şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e” sözleri, nedendir bilinmez şimdilerde bir anda popüler hale geldi ve Sezen Aksu’yu hedef haline getirdi. Sosyal medyada linçlenmeye başlayan Sezen Aksu’yu koruyan ve destekleyen ünlülerden paylaşımlar gecikmedi.

blank

Pek çok ünlü isim Sezen Aksu’nun çok değerli bir sanatçı olduğunu söyleyerek, kendisini eleştirenlerle karşı karşıya geldi ancak Sezen Aksu’dan henüz bu konuya ilişkin bir açıklama gelmiş değil. Ünlü sanatçıyı destekleyen ve yanında olduğunu belirten isimlerden biri de Tarkan oldu!

Tarkan’dan Sezen Aksu’ya Tam Destek!

Son günlerde yeni şarkısı için binlerce dolar harcadığı konuşulan Tarkan, yaptığı Instagram paylaşımı ile Sezen Aksu’ya desteğini esirgemedi; “Sezen Aksu şarkıları ve varlığı ile bu topraklarda vicdanın, kalbin sesi olmuş, ülkemizin en büyük değerlerindendir. Candır, canımızdır o. Son günlerde kendisine yapılan haksızlık, saygısızlık ve ayıp hiç bir zaman unutulmayacak, tarihe yazılacaktır. Bugünün tbt’si de Sezen’le yıllar önce gittiğimiz Thailand tatilinde herkesi ekip başbaşa gezip tozduğumuz, eğlendiğimiz, tanınmadan özgürlüğün tadını çıkardığımız unutulmaz anlardan olsun”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz