En Özel Görüntüleri Paylaştı: Acun Ilıcalı’ya Hull City Taraftarlarından Duygulandıran Karşılama!

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2022

En Özel Görüntüleri Paylaştı: Acun Ilıcalı’ya Hull City Taraftarlarından Duygulandıran Karşılama!

TV8’in medya patronu Acun Ilıcalı, önceki günlerce İngiltere’nin Championship Ligi’nde yer alan Hull City’i satın alacağını duyurmuştu. Bugün ise 6 aydır devam eden görüşmeler sonucunda Hull City’i 24 milyon Euro karşılığında resmen satın aldı. Acun Medya Grup’un resmii olarak sahibi olduğu Hull City, dün akşam Acun Ilıcalı’nın yönetimiyle ilk maçını kazanmış oldu. Her zaman en büyül hayalinin İngiltere’den bir futbol kulübü satın olmak olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, bugün Instagram’dan taraftarlara teşekkür ederek, en özel anlarını paylaştı.

En Büyük Hayalini Gerçekleştirdi!

Acun Ilıcalı işlerini büyütmeye ve dünya çapında tanınmaya devam ediyor. Aynı anda pek çok farklı ülkede yayınlar yapmaya başlayan ünlü medya patronu, şimdilerde yeni bir heyecanla farklı bir sektör deniyor. Son olarak Exxen isimli bir dijital platformu bizlerle buluşturan Acun Ilıcalı’nın Exxen’i istenilen başarıyı gösterememiş olsa da kendisi yeni yatırımlar yapmaktan asla vazgeçmiyor!

Acun Ilıcalı’nın futbola ne kadar düşkün olduğunu bilmeyen yoktur, özellikle koyu Fenerbahçe’li olan Acun Ilıcalı tuttuğu takımın başarılı olabilmesi için elinden gelen her şeyi yapıyor ancak Acun Ilıcalı’nın son hamlesi herkesi oldukça şaşırttı. Her zaman en büyük hayalinin İngiltere’de futbol kulübü sahibi olmak olduğunun altını çizen ünlü yapımcı, bugün en büyük hayaline kavuştu.

Acun Ilıcalı’ya Hoş Geldin Sürprizi!

İngiltere’nin Championship Ligi’nde yer alan Hull City’i 24 milyon euro ödeyerek satın alan Acun Ilıcalı, o mutlu haberi Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu; “İngiltere’de futbol kulübü sahibi olmak hayalimdi. Bugün bu hayalim gerçekleştiği için çok mutluyum.” Dün akşam ise Acun Ilıcalı’nın yönetiminde Hull City ilk maçına çıktı, maçın öncesinde ise Hull City taraftarlarının Acun Ilıcalı’ya bir sürprizi vardı. Alkışlarla yeni yönetimi karşılaya Hull City taraflarları Acun Ilıcalı’ya duygusal bir hoş geldin hediyesi vermiş oldu.

Acun Ilıcalı ise bu anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz