Demet Akalın’la Mahkemelik Olan Gülşah Saraçoğlu Haftalar Sonra İlk Kez Görüntülendi: Bakın Neler Söyledi?

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2022

Demet Akalın’la Mahkemelik Olan Gülşah Saraçoğlu Haftalar Sonra İlk Kez Görüntülendi: Bakın Neler Söyledi?

Magazin gündeminin en sansasyonel olaylarından Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier yasak aşk iddiasının ortaya atılmasının ardından ortalık karışmış ve birçok ünlü isim olaya dahil olmuştu. O isimlerden biri de güzel şarkıcı Demet Akalın’dı, iki tarafla da yakın arkadaş olan Demo, magazincilere “Ben uyarmıştım!” deyince bir nevi yasak aşk kanıtlanmış oldu.

Yasak Aşk İddiası!

Bu olayın üzerine Gülşah Saraçoğlu, Demet Akalın’ı Instagram’dan silip engellemiş ve ardından da kendisini dava edeceğini söyleyerek kimsenin kendisini uyarmadığını iddia etmişti. Tüm bu yaşananların ardından kafasını toplamak için Miami’ye tatile giden Gülşah Saraçoğlu, ülkeye döndü. Geçtiğimiz gece bir mekan çıkışında kameralara yakalanan ünlü modacı, kendisini bekleyen magazin ordusuna acelesi olduğunu ve havaalanına yetişmesi gerektiğini söyleyerek hızla aracı ile ortamdan uzaklaştı!

blank

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ile şarkıcı Deha Bilimlier’in arasında yaşandığı iddia edilen yasak aşk skandalı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İki tarafın yakın arkadaşı olan Demet Akalın’ın, ben onları uyarmıştım çıkışının ardından Gülşah Saraçoğlu, Demo’yu mahkemeye vereceğini söylemişti. Demet Akalın ise “Gülşah bana dava açacakmış. Ne için mahkemeye verileceğim? ‘Ailesi olan insan biraz daha dikkat etmeli’ dedim. Bunun nesi kötü?” sözleriyle kendini savundu.

Gülşah Saraçoğlu İlk Kez Görüntülendi!

Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, kafasını dinlemek için soluğu Miami’de aldı. Miami’de birkaç günlük bir tatilin ardından yeniden Türkiye’ye dönen ünlü modacı, bir mekan çıkışında magazin ordusu ile karşılayınca ne yapacağını şaşırdı. Hızlı adımlarla aracına doğru ilerleyen Gülşah Saraçoğlu, çok acelesi olduğunu ve havaalanına yetişmesi gerektiğini söyleyerek aracına bindi. Kendisine yöneltilen sorulara ise yanıt vermekten kaçındı ancak güzel modacının gerginliği gözlerden kaçmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz