Söylemezsem Olmaz’da Şok İddia: Oğuzhan Koç’tan Ayrılan Demet Özdemir, Gönlünü Engin Akyürek’e mi Kaptırdı?

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2023

Söylemezsem Olmaz’da Şok İddia: Oğuzhan Koç’tan Ayrılan Demet Özdemir, Gönlünü Engin Akyürek’e mi Kaptırdı?

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ayrılığı hakkındaki iddiaların ardı arkası kesilmiyor. 8 Mayıs Pazartesi günü boşanma davaları görülecek olan çiftimiz hakkında Söylemezsem Olmaz programında şok bir iddia ortaya atıldı. Beyaz TV’nin fenomen magazin programı yorumcularından Ebru Şancı’ya göre, Demet Özdemir rol arkadaşı Engin Akyürek’e gönlünü kaptırmış hatta Oğuzhan Koç’tan da ayrılmasının nedeni Engin Akyürek’miş!

8 Mayıs Pazartesi Günü Ayrılacaklar!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz aylarda şaşalı bir düğünle dünyaevine girmişti, düğünün etkileri magazin gündeminde yankılanmaya devam ederken çiftimiz hakkında kötü haberler çıkmaya başladı. Evliliklerinin kötü gittiği ve ayrılacakları konuşulan çiftimiz bir süre bu iddialara sessiz kalsa da, sonunda Instagram’dan ortak bir açıklama yayınlayarak evliliklerini sonlandırdıklarını bildirdiler.

blank

Açıklamada; “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullanıldı. Bu açıklamanın ardından apar topar dava sürecine geçen çiftimizin, 8 Mayıs Pazartesi günü sabah 10.00’da Adalar Adliyesinde boşanma davaları görülecek. Davayı açan tarafın ise Oğuzhan Koç olduğunu öğrenmiştik.

Evliliğin Bitme Nedeni Engin Akyürek mi?

blank

6 aylık evlilikte nasıl bu kadar hızlı sona gelindiği bilinmese de, ihanet iddiaları çiftimiz tarafından kesin bir dille yalanlanmıştı. Dava dilekçesinde anlaşamadıklarını ifade eden çiftimiz hakkında yeni bir iddia Söylemezsem Olmaz programında ortaya atıldı. Arto ve Seren Serengil programdan ayrıldıktan sonra yerine gelen Ebru Şancı, Demet Özdemir’in rol arkadaşı Engin Akyürek’e gönlünü kaptırdığını iddia etti; “Çok yakın bir kız arkadaşına Engin Akyürek’ten çok hoş bir adam olduğunu, etkilendiğini söylediği iddiasını biri arayıp söyledi. İki kişinin bildiği sır değildir. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz bunların hepsi bir iddia tabii” dedi. Bakalım ilerleyen dönemlerde bu iddia doğru çıkacak mı? Demet Özdemir ya da Engin Akyürek bu iddiaya yanıt verecek mi? Göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz