Söylemezsem Olmaz’ın Cesur Yorumcusu Bircan Bali’nin Çok Özel Günü! Hayatında İlk Kez Yaşadı

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Cesur Yorumcusu Bircan Bali’nin Çok Özel Günü! Hayatında İlk Kez Yaşadı

Ünlü sunucu Bircan Bali de sosyal medya hesabından anneler günü paylaşımı yapan ünlüler arasındaydı. Bali bu yıl bir ilk yaşadı!

İlk Anneler Günü!

Cesur yorumları ve cüretkar açıklamalarıyla gündemden düşmeyen sunucu Bircan Bali, bu yıl hayatının ilkini yaşadı. Geçtiğimiz yıl 26 Ağustos tarihinde kızı Saygı Karen’i kucağına alan Bircan Bali, anne olarak ilk anneler gününü kutladı. O anlarını sosyal medya hesabında paylaşan Bali’nin fotoğrafına takipçilerinden beğeni ve yorumlar yağdı. Tahmin ediyoruz ki hayranlarının sevgi dolu yorumları, Bircan Bali’yi oldukça duygulandırdı.

Ünlü sunucunun paylaşımına yalnızca hayranlarından beğeni gelmedi. Ekranların sevilen ismi Demet Akalın da meslaktaşının paylaşımını beğendi.

2013 Yılında Şenol İpek İle Evlenmişti!

Ünlü sunucu Bircan Bali, 2013 yılında manken Şenol İpek ile dünyaevine girmişti. 2017 yılında Söylemezsem Olmaz programında yaptığı ‘Kocam beni kesin aldatmıştır’ açıklaması ile çok konuşulan sunucu, 2018 yılında 5 yıllık eşinden boşanma kararı almış, ve bu kararı sosyal medya hesabında yayınladığı bir video ile takipçilerine duyurmuştu.

Yeni Aşkı Ömer Gezen Oldu!

blank

Şenol İpek’ten ayrıldıktan sonra Avukat Ömer Gezen ile aşk yaşamaya başlayan Bircan Bali, 2019 yılında Gezen ile dünyaevine girmiş ve geçtiğimiz yıl ağustos ayında kızı Saygı Karen’i dünyaya getirmişti. Evlendikleri günden beri haklarında çıkan boşanma haberleri ile boğuşan çift, geçtiğimiz haftalarda gerçekten yollarını ayırdı!

blank

Programa geç katılan Söylemezsem Olmaz’ın ceasur yorumcusu, ‘Evli gittim, bekar geldim’ diyerek, boşandığını bu sefer canlı yayında açıkladı. Gerekçe olarak ayrı şehirlerde yaşamalarını gösteren Bircan Bali, evliliğinin saygı çerçevesinde bittiğini ve kızı Saygı Karen’in velayetinin kendisinde olduğunu söyledi. Güzel sunucu hakkında yorum yapanlara, ‘Beni konuşmayın, ben magazin figürü değilim.’ şeklinde seslendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz