“Özel Jet Sizin İçin Lüks mü?!” Bahar Candan Kendisini “Blocklayan” Şeyma Subaşı’na Desteğini Esirgemedi!

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

“Özel Jet Sizin İçin Lüks mü?!” Bahar Candan Kendisini “Blocklayan” Şeyma Subaşı’na Desteğini Esirgemedi!

Candan kardeşler her yaptıklarıyla absürtlüğün sınırını zorlamaya devam ediyor! Geçtiğimiz günlerde Uludağ’da bir saldırganın saldırısına uğrayan Bahar Candan bugün de Şeyma Subaşı’na desteğini esirgemedi. Bahar’a göre Koronavirüs döneminde özel jet kullanmak lüks değil ihtiyaçmış!

Bahar Candan’ın Garip Storyleri!

TV8’in moda yarışmalarıyla adını duyuran Nihal Candan ve Bahar Candan; Instagram paylaşımları ve ilişkileriyle olay olmaya devam ediyor. Oldukça lüks bir yaşam süren Candan kardeşler otelde hayatlarına devam ederken günlük yaşantılarını, gidip gördüklerini ve yeyip içtiklerini Instagram hesaplarında paylaşmaya devam ediyorlar.

blank

Birkaç hafta önce Uludağ’da saldırıya uğrayan Bahar Candan, Murat ismindeki bir genç tarafından yüzünden yaralanmıştı. Kavganın ardından apar topar İstanbul’a getirilen Bahar Candan tedavisinin ardından yaşamına devam etmişti. Bu süreçte Bahar Candan’ın en büyük destekçisi ise ablası Nihal Candan oldu. Hem Instagram hesabından hem de Söylemezsem Olmaz canlı yayınına bağlanan Nihal Candan; saldırgandan şikayetçi olacaklarını dile getirmişti.

blank

Şeyma’yı Savundu!

Bu olayın ardından hızlıca toplarlanan Bahar Candan “ilginç” Instagram storyleri paylaşmaya devam etti. Hayatı, yediklerini ve otel odasını sık sık Instagram hesabında paylaşan Bahar, geçtiğimiz gün kendisine maaşla arkadaş aradığını söyleyince oldukça şaşırmıştık! 5 bin TL maaş, 2 ana öğün yemek + 1 ara öğün yemek + SGK karşılığında arkadaş arayan Bahar, Survivor yarışmacısı Yasin Obuz’la anlaştığını duyurmuştu.

blank

Son olarak ise Bahar Candan’ın hedefinde Şeyma Subaşı vardı! Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı ve özel jet sevdasını bilmeyen yok. Dubai’den İspanya’ya giderken sevgilisi Meedo’nun özel jetiyle yolculuk yaparken storyler atmayı ihmal etmeyen güzelimize sosyal medyadan bol bol linç geldi. Ancak Bahar Candan kendisini “blocklayan” Şeyma Subaşı’nı savunmaktan geri durmadı. Bahar’a göre Koronavirüs pandemisinde özel jet lüks değil ihtiyaçmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz