Kardeşler Bir Anda Dağıldı! Yeni Ailesi Ömer’i Kabul Edecek mi? Kardeşlerim 13. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

9 Mayıs 2021

Kardeşler Bir Anda Dağıldı! Yeni Ailesi Ömer’i Kabul Edecek mi? Kardeşlerim 13. Bölüm Fragmanı

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim tüm heyecanıyla devam ediyor. Her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran dizide bu hafta gerçekler ortaya çıkıyor.

Kardeşlerim, bir dizi talihsiz olay yüzünden anne ve babasını kaybeden dört kardeşin verdiği hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Ailelerini kaybettikten sonra Ömer, Kadir, Asiye ve Emel’in birbirlerinden başka tutunacak kimseleri kalmıyor. Anne ve babalarını kaybetmelerinin sorumlusu olan kişi Akif Atakul ise bu işten hiçbir bedel ödemeden sıyrılmaya çalışıyor. Atakuli sahip olduğu kolejin kapılarını vicdanını rahatlatmak için bu dört kardeşe sonuna kadar açıyor.

12. Bölümde Neler Oldu?

blank

Suzan öğrendiği gerçekleri hazmetmeye çalışırken, Ömer ise herşeyden habersiz yaşantısına devam etmektedir. Ayşe ile Ömer’in arkadaşlığından rahatsızlık duyan Tolga, Ömer’i zor duruma sokmak için elinden geleni yapar. Kadir, sürpriz teklifiyle Melisa’yı şaşırtır. Şengül, Suzan’a ait sırrı, Nebahat ile paylaşır. Suzan Akif’i bitirme planları yaparken Akif, herkesin önünde gerçeği açıklar.

13. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Suzan, yaptığı açıklamadan dolayı Akif’e adeta kin kusuyor. Ömer, gerçekleri öğrendikten sonra kendini yalnız ve soyutlanmış hissediyor. Onun bu hislerine anlam veremeyen Kadir, ‘Aynı anne babadan değiliz diye ben sizin kardeşiniz değilim diyemezsin’ diye Ömer’e kızıyor. Suzan’ın kızı Harika, Ömer’in kardeşi olduğunu kabullenmiyor ve bunun annesinin gençlik hatası olduğunu söylüyor. Şengül, Suzan’ın karşısına geçip, onun sahip olduğu her şeyin Ömerin olduğunu söylüyor. Telaşa kapılan Suzan, Ömer’i kabul etmek için bugüne kadar sahip olduğu bütün mal varlığının kızına ait olduğunu belirten bir sözleşme hazırlatıp Ömer’e sunuyor. Ömer bu sözleşmeyi kabul edecek mi, yoksa her şeyden vazgeçip kardeşlerine mi dönecek, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Meram 10 Mayıs 2021

Valla bu bölümü heyecenla bekliyorum çok heyecanlı

Sebish 10 Mayıs 2021

Doruk& Asiye=×××××××××××
Asiye Doruka yarashmir
Doruka daha geshey qizlar lazimdi
Asiye chox sirtiqliq eliyir evvel elini tutur qucaqliyir yaltaqlanir sorada bir sehve gore dorukdan ayrilir dorukda barishmasi ucun israr elemir chox. Ama mence chox yaxsi eliyir doruk. Doruk Atakul❤️🔐

Herdemmm♥️♥️ 11 Mayıs 2021

Abuk subuk işler yahuuuuu

Yorum Yaz