Söylemezsem Olmaz’ın Hedefinde Ekrem İmamoğlu Vardı! Bircan Bali’den Sert Sözler: “Kapatın Gidin İstanbul’u!”

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2022

Söylemezsem Olmaz’ın Hedefinde Ekrem İmamoğlu Vardı! Bircan Bali’den Sert Sözler: “Kapatın Gidin İstanbul’u!”

İstanbul’daki yoğun kar yağışı binlerce kişiyi yollarda mahsur bırakınca, sosyal medyadan birçok kişi Ekrem İmamoğlu’na sert yüklenmekten geri durmadı! Bu isimlerden biri de Söylemezsem Olmaz’ın sunucusu ve yorumcusu Bircan Bali oldu, Ekrem İmamoğlu’nun tuz ihalesine girmediğini ve seçim zamanı söylediği sözlerde durmadığını iddia eden güzel yorumcu, canlı yayında İBB başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında oldukça sert eleştirilerde bulundu!

Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz masası, haftaiçi her gün canlı yayınla evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Her programda gıybet kazanınını kaynatan Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali iddiaları ve açıklamalarıyla magazin gündemini belirlemeye devam ediyor. Programının bugünkü konularından biri de İstanbul ve İstanbul’da yaşanan yoğun kar yağışıydı. Evlerinden programa zar zor geldiklerini anlatan yorumcularımız, program esnasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkası Ekrem İmamoğlu hakkında sert eleştiriler yapmaktan geri durmadı.

blank

Bircan Bali’den Ekrem İmamoğlu’na Sert Sözler!

Özellikle de programın moderatörlüğünü üstlenen Bircan Bali, Ekrem İmamoğlu’nun dün akşam bir balıkçıda çekilmiş görüntülerine oldukça sinirlendi ve sitemini dile getirmekten geri durmadı. Seren Serengil ve Arto, bu konu hakkında konuşmaktan imtina edip kendilerini geri plana atmışken Bircan Bali, Ekrem İmamoğlu’nun dün akşam Beşiktaş’ta bir balıkçıda görüntülenmesini eleştirdi.

Güzel yorumcunun Ekrem İmamoğlu’na söyleyecekleri bununla da sınırlı değildi. Bircan Bali, Ekrem İmamoğlu’nun kış için yeterli hazırlık yapmadığını, bütçe ayırmadığını ve tuz ihalesine girmediğini söyleyerek; seçim dönemindeki vaatlerini yerine getirmediğini ima ederek canlı yayında sitem etti; “Gerçekten lebi derya olan, o kaynakların nerede olduğunu, belediye bütçesine ayrılacağı söylenen kaynakların nerede olduğunu sormak istiyorum ben. Bir tuz ihalesine bile giremiyorsak kapatın o zaman İstanbul’u!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz