Söz 81. Bölüm 2. Fragmanı Yayımlandı! Tim’in Başına Kim Geçecek?

admin

Star TV

6 Mayıs 2019

Söz 81. Bölüm 2. Fragmanı Yayımlandı! Tim’in Başına Kim Geçecek?

Star Tv’nin sevilen dizisi Söz’ün son bölümünde arka arkaya patlayan bombalar hem timi, hem de ülkeyi karıştırmıştı. Komutanının teröristler tarafından esir alınması ise Yavuz’un son noktayı da aşmasına neden olmuştu. Geçmişteki olaylara bakıldığında çok daha kararlı görünen düşman birleşip dört koldan saldırmaya başlamıştı. Yavuz bütün bu yaşananlara rağmen timinin başına geçmesinin imkansız olduğu bir aşamadadır. İstanbul’un her yerinde patlamalar ve saldırılar devam ederken tim bir koldan Yavuz bir başka koldan bu olayların önüne geçmeye çalışmışlardı.

Söz 80. Bölümde Yaşananlar

Yavuz’un çabaları ile Dragan tutuklanır ama Dragan’ın tutuklanmasının ardından çok başka bir amaç vardır. Tim ise Eylem’i kurtarmaya çalışmaktadır. Tim çabalarının sonunda Eylem’e ulaşır. Yavuz ve Kopuk ise Dragan’ın da üstünde olan büyük patrona ulaşmaya çalışır. Olayları yöneten kişiye ulaşmaları halinde var olan olumsuz gidişi de durdurabileceklerdir. Yavuz’a bu noktada en büyük destek komutanından gelecektir. Komutanı Yavuz’un yanına gelir. Her zaman olduğu gibi dost bir tavırla sohbeti sürdürür. Komutanın Yavuz’a hala timin kumandanı olduğunu söylemesi onu biraz daha fazla umutlandırır. Terör örgütlerinin arkasında olan ismi bulmak için ellerinde bulunan herkesi sorgulamaya devam ederler. Tim ve Yavuz bu işlerin peşine düşmüşken kötü haber İstanbul’dan gelir. Bir halk otobüsüne yapılan saldırı büyük yankı uyandırmıştır. Saldırının amacı ise El Muğdar’ın serbest bırakılması için bir çeşit göz dağı vermektir. Terör örgütlerinden gelen haber Dragan ve adamının bırakılması yönündedir. Sorgudaki Dragan eğer kendisini ve adamını serbest bırakmazlarsa daha büyük patlamaların olacağını söyler. Yapılan çapraz sorgu sonrasında önemli bilgiler elde edilir. Bu noktada Tim ve Yavuz iki koldan harekete geçerler. Tim’in görevi patlamaların önüne geçmektir. Yavuz ise saldırıların arkasında bulunun isme ulaşmaya çalışmaktadır. Terör örgütleri sonunda tehditlerini gerçekleştireceklerdir. Buna engel olamasalar bile  Turan, Yavuz ve Tim gece gündüz demeden çalışmalarına devam ederler. 

Söz 81. Bölüm Ön İzleme

Yavuz tamamen zor durumdadır. Timinin başına geçmek ister ama bulunduğu noktadan geri dönmesi zordur. Turan onu bu konuda uyarır ancak Yavuz için tek önemli durum yıllarca kendisinden desteğini esirgemeyen komutanı kurtarmaktır. Yavuz, umudunu kaybetmeden son saniyesine kadar mücadeleye devam edeceğinden bahseder. Erdem komutan ise esir düşmüştür ve bir pazarlık aracı olarak kullanılacaktır. Ortada iki seçenek vardır, terör örgütlerini yok saymak ya da onlar ile pazarlık masasına oturmak. Yavuz’un ısrarı sonuç vermiş gibidir. Tim yeni görevleri için hazır beklerken karşılarına çıkan isim Yavuz mudur? Söz dizisinin 81. bölümünde Yavuz’un eski timinin başına geçip geçmeyeceği, saldırıları durdurup durduramayacakları belli olacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz