Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. Bölüm Fragmanı! Dizi Kadrosuna Flaş Transfer!

admin

Haberler

6 Mayıs 2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. Bölüm Fragmanı! Dizi Kadrosuna Flaş Transfer!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 136. bölüm fragmanı yayınlandı. Suç dünyası içinde bulunan bir ailenin bir yandan kendisini koruma çabaları ve bir yandan da bu dünyaya başka bir bakış açısı getirme çabalarının izlendiği dizinin en son 135. bölümü ekrana geldi. Çakırbeyliler tam köşeye sıkışmışken ailenin birlikte verdikleri mücadele sonunda başlarındaki belaların bir kısmından kurtulmayı başarırlar. Tabi bu bütün sorunların bittiği anlamına gelmez. İşler bir yandan düzelirken bir yandan da çözülmesi daha zor bir hal almaya devam eder. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla Çakırbeyliler için bir başka değişim de istihbaratın başında olan ismin değişmesi olacaktır. Aile bu yeni gelen kişinin kendilerine nasıl bir yaklaşım sergileyeceğini düşünmektedirler.

<style>.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }</style><div class=’embed-container’><iframe src=’https://www.youtube.com/embed/0XneVgqqvXM’ frameborder=’0′ allowfullscreen></iframe></div>

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölümde Yaşananlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde Alparslan’ın üzerine çok zor bir görev yüklenmişti. Akif’in kurduğu tuzak fedailerden en önemlisini kendisini vatan için feda etmek zorunda bırakırken, Alparslan harekete geçmek zorunda kalır. Alparslan içinde bulundukları durumu Çakırbeyliler’in lehine çevirmek istemektedir. Bu konuda ne kadar kararlı olduğunu ve canı pahasına önündeki amaçtan vazgeçmeyeceğini kanıtlar. Yolun sonunu görebilmek için hayatını bile önemsemez. Amcasının özgür kalması adına elindeki önemli bilgileri Mesut ile ölümü üzerine kurulan plandan habersiz bir şekilde paylaşır. Planın önemli isimlerinden bir tanesi de Ünal Kaplan’dır. Planın ilk ayağı ise Akif’i saf değiştirmeye ikna etmektir. Mesut’un kalemini kırdığı Akif’i ikna etmek çok da zor olmayacak. İçinde bulundukları dünyada sevdiklerini kaybederek bedel ödemeye devam eden Çakırbeyliler için Ferman’ın ölümüne engel olmak için ellerinden geleni yapmak en büyük amaçlarıdır. Haşmet bu karardan vazgeçmez. Behzat da ölüm emri karşısında geri adım atmışken işler tersine döner. Alparslan’ın planı Haşmet’i cezaevinden çıkartır. Haşmet çıkar çıkmaz oğlu ile ilgili bütün söz hakkının kendisinde olduğunu göstermeyi başaracaktır. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. Bölüm Fragmanı 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. bölüm fragmanında Hızır ve İlyas’ın konuşmasından İlyas’ın hayatındaki kadın üzerinde olan şüphelerin çözülmeye çalışıldığını görüyoruz. Hızır, İlyas’a bir psikopatın kız kardeşine sarıldığı takdirde dikkatli olması gerektiğini, yoksa ömrünün uzun olmayacağını söyler. Ya o kadınla  uzun bir birliktelik yaşaması gerektiği yönünde ya da bu meseleyi tamamen unutması şeklinde tavsiye verir. İlyas ise abisine gerçekten bir gelecek planı olduğunu söyler. Çakırbeyliler için bir başka değişiklik ise istihbaratın başına geçecek ismin değişmesidir. Aile için merak edilen konulardan bir tanesi de yeni gelecek olan kişinin kendilerini destekleyip desteklemeyecekleridir. Fragmandan görüldüğü kadarıyla bu ismin Çakırbeyliler hakkında bir takım şüpheleri vardır. Aile bu sorunun da üstesinden gelebilecek midir? Dizinin yeni bölümünde ailenin nasıl bir yol izleyeceği belli olacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz