Erkenci Kuş 41. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Sanem ve Can Tekrar Bir Araya mı Geliyor?

admin

Star TV

6 Mayıs 2019

Erkenci Kuş 41. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Sanem ve Can Tekrar Bir Araya mı Geliyor?

Bir yılın sonunda Can ve Sanem karşılaştılar. Büyük aşk nasıl bir yola girecek?

Bir yıl önce Yiğit’in defteri yakıp suçu Can’ın üstüne atması ve sakat numarası yapması büyük aşkı ikiye bölmeye yetmişti. Sanem ve Can kendi hayatlarına çekilirken yaşananlar sadece ikisini değil çevresinde olan herkesi etkileyecekti. Ajans kapanmış, bütün çalışanlar işsiz kalmıştı. Sanem sonunda kitabını bitirmeyi başarmış ve ünlü bir yazar olma yolunda ilk adımı atmıştı. Can ise yaşadığı hayal kırıklığının ardından uzun bir seyahate çıkmıştı. Dizinin 40. bölümünde Can geri döner ve Sanem ile karşılaşır. 

Erkenci Kuş 40. Bölümde Yaşananlar

Ayrılıklarının üzerinden geçen bir yılın içinde Can izini kaybettirirken, Sanem’in kitabı basılmış ve çok satılanlar arasına girmiştir. Birçok dile çevrilen kitap Sanem’e büyük başarı getirmiş olsa da içindeki burukluk inzivaya çekilmesine neden olur. Can’ın gidişinin ardından onu ne kadar arasa da ulaşamayan Sanem bir kır evinde yaşamaya başlar. Bu bir yıl tedaviler ve onarım süreci ile geçer. Sanem tam kendini toparlamaya başlamışken Can’ın gelişi duygularını karıştırmaya yetecektir. Bir yılını deniz üzerinde geçiren Can için de durumlar aynıdır. Ne kadar giderse gitsin Sanem’i düşünmediği tek bir gün bile geçirmemiştir. Geri dönenler arasında Can’ın babası Aziz Bey’de vardır. Ceycey ve Zebercet ajansı tekrar kurmak için çalışmalara başlar, Sanem büyük ortak olacaktır. Aziz Bey ve Remide Hanım için ise bu kaçırılmaz bir fırsat olacaktır. Aziz Bey geride bıraktığı iş hayatına oğlunun mutluluğu için geri dönmeye karar verir. Fikr-i Harika’ya ortak olur ve  Can ile görüşmeyi başarır. Aziz Bey oğlunun aşkına kavuşması için mücadele ederken beklenmedik bir gelişme yaşanır ve yıllar öncesinde bıraktığı büyük aşkı Mihriban ile karşılaşır. İki ailenin bir araya geldiği bir yemek gecesinde Can ve Sanem bu yemeğe katılmamışlardır. Can, Sanem’e kendisine inanmadığı için, Sanem ise Can’a gittiği ve aramalarına cevap vermediği için kızgındır. Can, Sanem’in yanına giderek veda eder. Tekrar gideceğini anlayan Sanem ise iskeleden onu seyretmektedir. 

Erkenci Kuş 41. Bölümde Yaşanacaklar

Erkenci Kuş dizisinin 41. bölümünde Aziz ve Hüma, Can’ın Sanem ile barışması konusunda aynı fikirde değildir. Hüma başından beri onaylamadığı bu ilişkinin tekrar yaşanmasını istemez, Aziz ise Sanem olmadan Can’ın Can olmayacağını iddia eder. Can’ın gittiğini düşünenleri başka bir sürpriz beklemektedir. Bir anda bütün ekibin karşısına çıkması sevgi gösterileri ile karşılansa da içten içe bu duruma en çok sevinen Sanem olur. Teknesinin bozulduğunu söyleyen Can’ın tek derdi Sanem’den ayrı kalamamaktır. Aşkına geri dönen Albatros ile küllerinden yeniden doğan Zümrüdüanka’nın masalı tekrar yazılacaktır. Can ve Sanem aşkı bütün bu kırgınlıkların ve kızgınlıkların arasından tekrar doğmayı başarabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz