Yeşil Deniz Macera Dolu Bir Bölüm ile Geliyor

admin

TRT 1

13 Mart 2016

Yeşil Deniz Macera Dolu Bir Bölüm ile Geliyor

Yeşil Deniz dizisi heyecan ve macera dolu bölümleri ile her Pazartesi akşamı saat 20:00’da TRT ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Ege bölgesinde geçen romantik komedi dizisi Yeşil Deniz, kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı da başardı. Geçtiğimiz hafta eğlenceli bir bölüm ile yayınlanan dizinin bu hafta yayınlanacak 64. bölümüne ait fragmanı yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde İsmail’i hapishaneden kaçtıktan sonra sürprizler ile dolu bir macera bekleyecek. Dört kafadarın hapishanede kazdıkları tünelin ucundan Yeşilova’ya uzanan keyifli bir macera bekleyecek. Pala Dayı’nın ısrarları ile Sinekli Medet’e karşı plan yapan İsmail ve ekibinin daha farklı amaçları ortaya çıkar.

Pala Dayı’nın intikam ateşini fırsat bilen bir kişi Pala Dayı’yı bıçaklar. Dayı ağır yaralı olarak devam ederken İsmail tek başına kalarak olayın şaşkınlığını üzerinden atamaz. Ancak Pala Dayı’yı girdiği tünelde ölüme terk etmek istemeyen İsmail geri dönerek Pala Dayı’yı yanına alır ve onu hurdalığa kadar taşır.

Pala Dayı’nın yaşayabilmesi için kasabadaki baytardan yardım istenir ancak Pala Dayı ve İsmail için zaman artık tükenmek üzeredir. Sabah sayımı yapılmadan önce ikilinin koğuşa geri dönmesi gereklidir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz