Şükran Ovalı Paramparça Dizisi için Geri Sayıma Başladı

admin

Star TV

10 Ocak 2016

Şükran Ovalı Paramparça Dizisi için Geri Sayıma Başladı

Paramparça dizisi ile ilgili bomba haberler gelmeye ve yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Paramparça dizisinden ayrılacağı kesinleşen Nurgül Yeşilçay, uzun bir süre boyunca gündeme gelmişti. Diziden ayrılacağı kesinleşen oyuncunun yerine ise Şükran Ovalı’nın geleceği kısa bir süre önce açıklanmıştı.

Nurgül Yeşilçay’ın yerini doldurmak için dizi kadrosuna dahil edilecek olan Şükran Ovalı şimdiden gün saymaya başladı bile. Dizi ekibine girebilmek için fazlasıyla heyecanlı olduğunu söyleyen güzel oyuncu kişisel sosyal medya hesaplarından bu heyecanını izleyenleri ile paylaştı.

Gülseren Karakterine Ne Olacak?

Yer aldığı her dizi ve film ile izleyenlerin beğenisini toplamayı başaran Erkan Petekkaya’nın Nurgül Yeşilçay ile birlikte yer aldığı Paramparça dizisinde 52. bölümde Nurgül Yeşilçay diziden ayrılacak. Planlanmış olan farklı projelerin olmasından dolayı ayrılığı kesinleşen Nurgül Yeşilçay’ın yerine gelecek olan Şükran Ovalı adlı yetenekli oyuncu ise Erkan Petekkaya tarafından önerilmiş. Nurgül Yeşilçay’ın dizideki karakteri ise Gülseren karakteriydi.

Ancak Şükran Ovalı’nın diziye Gülseren karakteri ile katılıp kayılmayacağı şimdilik bilinmiyor. Büyük bir ihtimal ile Şükran Ovalı diziye Gülseren adlı karakter ile dahil edilmeyecek. Dizinin sonunda Nurgül Yeşilçay’ın ayrılığı için Gülseren karakterine ne yapılacağı ise şimdilik bilinmiyor. Birden bire ortadan kaybolacak olan Gülseren karakterinin boşluğunu Şükran Ovalı’nın doldurması bekleniyor. Bununla birlikte Erkan Petekkaya yani Cihan’ın kalbindeki boşluğunda Şükran Ovalı’nın yeni karakteri tarafından doldurulacak olması gündemde yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz