Süper Star Ajda Pekkan’dan Kış Pozu Geldi: 75 Yaşında Genç Kızlara Taş Çıkartacak Fiziğiyle Büyüledi!

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Süper Star Ajda Pekkan’dan Kış Pozu Geldi: 75 Yaşında Genç Kızlara Taş Çıkartacak Fiziğiyle Büyüledi!

Türk pop dünyasının “Süper Star” lakabıyla tanınan ismi Ajda Pekkan! 74 yaşında olmasına rağmen; genç görüntüsü, güzelliği, enerjisi ve fit vücuduyla kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. Ajda Pekkan’a kim bir ay sonra 75 yaşına girecek diyebilir ki? Süper Star lakabını sonuna kadar hak eden bir isim!

Ajda Pekkan’ın yaptırdığı operasyonlar ya da işlemler hakkında pek çok ortaya iddia atıldı, atılmaya da devam ediyor. Ancak Ajda Pekkan, bu iddiaların hiçbirine kulak asmadan hayatını yaşamaya devam ediyor.

Koronavirüs Pandemisi sebebiyle riskli grupta yer alan Ajda Pekkan’ı aktif olarak göremedik. Bir süredir müzik piyasasından da uzak duran Ajda Pekkan’ın sosyal medyayı da aktif olarak kullandığı söylenemez. Ancak bu haftasonu, kayak merkezleri için özel çıkan izinle, bütün ünlü simalar kayak merkezlerine akın etti ve herkesten “kar/kış” temalı fotoğraflar Instagram’a “yağmaya” başladı! Bu isimlerden biri de Ajda Pekkan oldu. Yakın arkadaşlarıyla beraber story paylaşan Ajda Pekkan’dan “beni tek çek” fotoğrafı da Instagram hesabında yerini aldı.

“Beklediğimiz Kış Sonunda Geldi!”

Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan kar ve soğuk hava sonucu, Instagram’da da fotoğraf yarışı başladı! Özellikle de ünlü simalardan “kar, kış, kayak, şömine” fotoğrafları adeta Instagram’a “yağmaya” başladı.

Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan’da bu yağıştan eksik kalmadı ve Instagram takipçileriyle bir fotoğraf paylaştı: “Beklediğimiz kış sonunda geldi… Karlar artık yağsın beyaza boyasın her yeri. Bizde çocuklar gibi mutlu olalım ❄☃️❤?” açıklamasıyla fit bir fotoğrafını bizlerle buluşturdu!

Aile Saadeti!

blank

Ajda Pekkan’ın tek paylaştığı fotoğraf bu değildi, ablası Semiramis Pekkan ve arkadaşlarıyla Kemerburgaz Country Orman Evleri’nde ev kiralayan Ajda Pekkan, hem sevdikleriyle zaman geçiriyor hem de kar kışın tadını çıkarıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz