Enes Batur’dan Esmer Kadınları Rencide Eden, Tepki Çeken Bir Tweet Geldi! “Sarışın Kadınlar Varken Esmere Bakanlar…”

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2021

Enes Batur’dan Esmer Kadınları Rencide Eden, Tepki Çeken Bir Tweet Geldi! “Sarışın Kadınlar Varken Esmere Bakanlar…”

Youtuberlar aleminin en bilinen isimlerinden biri olan Enes Batur, son haftalarda Acun Ilıcalı’nın yeni platformu olan Exxen’de yayınlanacak bir program için hazırlanıyor. “Enes Batur’la Buluşma” ismini verdikleri program kadınların ve erkeklerin buluştuğu, yarışma temalı bir program olarak izleyiciyle buluşacak.

Acun Ilıcalı’nın gündemden düşmeyen Exxen’inde Enes Batur’un da yer alacağını duyan hayranlar çıldırmıştı. Exxen’i youtuberlar platformu olarak görenler de hiç şaşırmadı! Enes Batur, hazırladığı bu programda ünlü simaların boy göstereceğinin haberini de verdi.

Exxen’in teknik olarak bazı aksaklıklarının olması, izleme sayılarının beklenenden düşük gelmesi bazı programların ertelenmesine sebep olmuştu. Örneğin; Reynmen ve Berkcan Güven’in birlikte sunacakları programın akışında sorunlar olmuştu ve Acun Ilıcalı ile kavga ettikleri iddiaları yayılmıştı. Enes Batur tarafında bu durum nasıl olacak? Bekliyoruz…

Enes Batur’un Attığı Olay Tweetler

Enes Batur, son dönemlerde sadece Exxen’de yayınlanacak programıyla değil attığı tweetler ve açıklamalarla da gündemde kalan isimlerden biri oldu. Öyle ki geçen haftalarda youtuber camiasının bilinen diğer bir ismi Danla Bilic’e sataşmıştı. İkili’nin arasında sular bir türlü durulmazken bir de Twitter’dan kozlarını paylaşmaya çalışmışlardı.

Bugün de Enes Batur’un genel anlamda kadınlarla ilgili tweet attığını gördük. Enes Batur, kadınların sarışın ve esmer olmalarından bahsetti. Attığı tweete, “Sarışınlar varken esmerlere bakanlar… Evinde Ferrari varken dışarıdaki tofaşa bakmak gibi…” sözlerini yazan Enes Batur; bir hayli linç yedi.

Twitter’da bu tweetin altına yorumlar yağdı. 1,8 B tweet, 10,1 B beğeni geldi.

Enes Batur’u haklı bulanların yanı sıra; kadınları rencide ettiğini söyleyen, yanlış bir tabir olduğunu dile getiren binlerce takipçi vardı. Enes Batur da attığı bu tweetle dikkat çekmeyi başarmış oldu! Pek çok kişi de amacının zaten bu olduğunu düşünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz