Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’nun Yıl Dönümlerinde Seda Sayan’dan “Gelinime Nazar Değmesin” Nazar Boncuğu!

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’nun Yıl Dönümlerinde Seda Sayan’dan “Gelinime Nazar Değmesin” Nazar Boncuğu!

Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’nun aşkları hız kesmeden devam ediyor. Hatta bugün tam birinci yıllarını doldurdu genç çiftimiz. Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu olan Oğulcan Engin her zaman göz önünde bir hayat yaşadı, ardından da Acun Ilıcalı’nın ekibine giren ve projelerinde çalışan Oğulcan Engin, Instagram hesabından gördüğümüz kadarıyla herkesin hayalini kurduğu bir hayat yaşıyor.

Aşk hayatıyla gündem olan Oğulcan Engin, gönlünü bundan bir sene önce Ezgi Eyüboğlu’na kaptırdı! Sevilen bir oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu, Oğulcan Engin’in annesi Seda Sayan’dan da tam not almış gibi duruyor. Geçtiğimiz aylarda beraber eve çıkan Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu, bugün birinci yıllarını kutladılar. Oğulcan Engin, sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’na büyük bir gül demeti alarak onu şımartırken; Seda Sayan’dan müstakbel gelinine nazar boncuğu geldi!

Gözde Çiftimizden Birinci Yıl Kutlamaları!

Geçtiğimiz sene Ocak ayında aşk yaşamaya başlayan Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu, geçtiğimiz aylarda ilişkilerini daha ileriye taşıyarak evlerini birleştirmiş ve beraber yaşamaya başlamıştı. Ünlü simalara ev sahipliği yapan Acarkent’te 20 bin TL’lik ev tutan çiftimiz, evin kirasını yarı yarıya ödeyeceklerine dair bir anlaşma bile yapmışlar. Ne kadar aşık olursanız olun, Alman hesabı her zaman hayat kurtarır!

Bir süredir aynı evi paylaşan Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu çiftinin bugün birinci yıllarıydı! Oğulcan Engin sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’nu büyük bir demet gül buketiyle şımartırken; Instagram hesabından da bu özel günü kutlamayı ihmal etmedi. Seda Sayan ise oğlunun bu gönderisine iki tane “nazar boncuğu” emojisi koymayı unutmadı! Demet Akalın olmadan olmaz tabii:

Seda Sayan Yorum

Seda Sayan’dan Müstakbel Gelinine!

Gelinim Mutfakta isimli programda sunuculuk yapan Seda Sayan, oğlunun sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’nun da gönderisine yorum yapmayı ihmal etmedi. “Gelinime nazar değmesin” mottosuyla bir nazar boncuğu da Ezgi Eyüboğlu’nun gönderisine kondurdu.

Seda Sayan Yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz