Sürekli Ertelenen Bir Annenin Günahı Dizisi Nihayet Sete Çıkıyor

Aleyna

Kanal D

15 Ekim 2020

Sürekli Ertelenen Bir Annenin Günahı Dizisi Nihayet Sete Çıkıyor

Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk’in başrollerini paylaştığı Bir Annenin Günahı dizisinin çekimleri Covid-19 salgını başlayınca kesintiye uğradı. Projenin akıbeti belirsiz olunca ekip ve oyuncu kadrosundan pek çok isim eksildi. Bir Annenin Günahı’nın çekimlerinin bu hafta sonu nihayet başlayacağı açıklandı.

Poyraz Karayel ve Avlu gibi ekranda iz bırakan dizilerin yapımcısı Limon Film’in FOX için hazırladığı Bir Annenin Günahı mart ayında sete çıktı. Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk’in başrollerini paylaştığı dizi heyecan yarattı ancak pandemi araya girince proje rafa kaldırıldı.

Kadroda Yaprak Dökümü Yaşandı

Mehmet Aslantuğ

Projenin akıbeti belirsiz hale gelince kadrodan pek çok isim ayrıldı. Başrol oyuncusu Mehmet Aslantuğ ilk ayrılan isim oldu. Diziyi İftarlık Gazoz, Entelköy Efeköy’e Karşı gibi filmleri ve Avlu dizisini yöneten Yüksel Aksu yönetiyordu ancak o da müsaade istedi. Sonrasında Deniz Barut, Burak Demir ve Didem İnselel de kadrodan ayrıldı.

Yeni İsimlerle Anlaşıldı

Musa Uzunlar

Projeden birbiri ardına ayrılan pek çok oyuncu olsa da dizi bitmedi ve yeni isimlerle anlaşıldı. Dizinin yeni kanalı Kanal D olurken Mehmet Aslantuğ’un yerine de başrol oyuncusu olarak Musa Uzunlar kadroya dahil oldu.

Dizinin yeni senaristi ise Arka Sokaklar ve Avlu gibi dizileri yazan usta kalem Ahmet Yurdakul. Yönetmen ise Kiraz Mevsimi ve Çilek Kokusu dizilerini yöneten Filiz Pakman.

Yeni Kadro Bu Hafta Sonu Sete Çıkıyor

Bir Annenin Günahı dizisi çekimleri

Dizinin yeni kadrosu Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Pamir Pekin, Simay Barlas, Ayça İnci, Onuryay Evrentan, Nefise Karatay ve çocuk oyuncu Alihan Türkdemir gibi bomba isimlerden oluşuyor. Dizi ekibi bu hafta sonu çekimlere başlayacak.

Bir Annenin Günahı Dizisinin Konusu Nedir?

Alihan Türkdemir, Özge Özberk, Simay Barlas

Filipinler’de 2018’de yayınlanan “A Mother’s Guilt” dizisinden uyarlanan Bir Annenin Günahı, adalet mücadelesini konu alıyor. İki çocuklu bir anne, kalp hastası oğlunun ameliyatı için bir suça karışıyor. Sonrasında işlemediği bir suç yüzünden hapse düşen annenin mücadelesini izleyeceğimiz dizi çok ses getirecek gibi duruyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz