Berk Oktay’dan Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’a Taş!

Aleyna

Haberler

15 Ekim 2020

Berk Oktay’dan Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’a Taş!

Sadakatsiz dizisi dün akşam reytinglerin ve sosyal medya gündeminin zirvesine oturdu. Eşini aldatan bir karakteri canlandıran Caner Cindoruk yine eleştirilerin hedefindeydi. Cindoruk’a şakayla karışık bir tepki de Savaşçı dizisinin yıldızı Berk Oktay’dan geldi.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştığı Doctor Foster uyarlaması Sadakatsiz dizisi dün akşam yayınlanan ikinci bölümüyle reytinglerin zirvesindeydi. Çarşamba günlerinin efendisi Kuruluş: Osman dizisini AB grubunda tahtından eden, diğer listelerde de hemen ardından gelen Sadakatsiz dizisi sosyal medyanın da gündemindeydi.

Caner Cindoruk Yine Gündemdeydi

Sadakatsiz dizisinde eşini aldatan Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk, sosyal medyada tepkilerin hedefindeydi. Dün akşamki bölümde eşine yalan üstüne yalan söyleyen Volkan karakteri ve Caner Cindoruk Twitter’da en çok konuşulanlar listesine girdi. Cindoruk, geçen hafta sosyal medya yorumlarına esprili bir dille yanıt vermişti.

Anlaşılan o ki, Caner Cindoruk sosyal medya yorumlarını teker teker okuyor ve esprili yanıtları da alışkanlık haline getirecek.

“Cümleten se(ö)vüyoruz!”

Dün akşam da Twitter’ı yıkan ve saatlerce en çok konuşulanlar listesinde kalan Sadakatsiz izleyicileri Volkan’a nefret kustu. Yorumlara esprili bir paylaşımla yanıt veren Caner Cindoruk’a bu kez şaşırtan bir cevap geldi.

Savaşçı dizisinin yıldızı Berk Oktay, meslektaşı Cindoruk’a şakayla karışık bir yanıt vererek oyunculuğunu övdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz