Narin Ama Çok Güçlü! Maraşlı’nın Mahur’u Alina Boz Spor Yaparken Çektiği Videoyla “Vay be” Dedirtti

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Narin Ama Çok Güçlü! Maraşlı’nın Mahur’u Alina Boz Spor Yaparken Çektiği Videoyla “Vay be” Dedirtti

Ünlü oyuncu Alina Boz, narin görüntüsüne rağmen çok güçlü biri! Spor yaparken ağırlık da çalışan Boz, sosyal medyayı salladı.

Alina Boz

Sevilen dizi “Maraşlı”nın Mahur’u Alina Boz, bu dizi sayesinde ününe ün katıyor. Henüz 22 yaşında olan oyuncu, bu genç yaşında bir Netflix dizisinde başrol oynamayı bile başardı! Netflix’in en sevilen gençlik dizilerinden biri olan “Aşk 101″de başrol oynayan Alina Boz, aslında çok daha önce hayatımıza girmişti.

“Paramparça” Meşhur Etti

Alina Boz Leyla Tanlar

Alina Boz, 2013 yılında çekilen “Cesur Hemşire” dizisiyle sektöre girdi. Meğer onu çocukluğundan beri izliyormuşuz! Ama asıl çıkışını 2014 yılının en sevilen dizilerinden “Paramparça” ile yaptı. Aynı hastanede doğan ama yanlış ailelere verilen iki kız çocuğundan biri olan Hazal’ı oynadı.

Alina Boz

O kadar çok dikkat çekti ki, pek çok iddialı yapımda onu görmeye başladık! Ama “Aşk 101″e kadar herhangi bir dizide başrol oynamadı. Ama “Aşk 101” sayesinde bir dönüm noktası yaşadı ve “umut vaat eden oyuncu” değil “star adayı” oldu! Bu sezon da “Maraşlı” dizisinde Burak Deniz’le birlikte başrol oynamaya başladı.

Narin Ama Güçlü

Alina Boz

Alina Boz çok yetenekli bir isim ama onu çocukluğundan itibaren diğer oyunculardan ayıran tek şey bu değil! Çok narin görünen ve farklı bir aurası olan Alina Boz’un annesi Rus. Hatta o da Rusya’da doğdu ve Türkiye’ye 7 yaşında geldi. Bu farklı auranın kaynağı kuzeyden geliyor gibi görünüyor!

Ama Alina Boz’un son paylaşımı, onunla ilgili bilmediğimiz bir şeyi daha gözler önüne serdi. Ünlü oyuncu meğer çok güçlüymüş, narin görüntüsüne aldanmamak gerekiyormuş!

Spor yaparken ağırlık da çalışan Alina Boz, o anları Instagram hesabından paylaştı. Görenler hem hayran kaldı hem de korktu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz