Survivor’ın Adını Bile Duymamış! Acun Ilıcalı’nın Teklifini İki Kez Reddedip Üçüncüsünde Survivor’a Katılmış

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Survivor’ın Adını Bile Duymamış! Acun Ilıcalı’nın Teklifini İki Kez Reddedip Üçüncüsünde Survivor’a Katılmış

Fenomen yarışma “Survivor”, yıllardır Türkiye’nin ana gündem maddelerinden biri. Ama adını bile duymayanlar da var, duymadığı halde yarışmacı olanlar da!

Survivor

Acun Ilıcalı’nın markası haline gelen “Survivor”, yıllardır milyonları ekran başına kilitliyor. Dizi ve müzik piyasasına yeni isimler kazandırması da cabası! Özellikle 2020 versiyonu karantina günlerini şenlendirdiği için daha da çok sevildi. Yarışmayı hiç izlemeyen birileri bile Nisa ve Sercan flörtleşmesine aşina oldu mesela! Başta Cemal Can Canseven, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı olmak üzere pek çok isim de şöhrete kavuştu. Bu sene eskisi kadar ilgi çekmese de, Dora ve İsmail Balaban gibi isimler herkesin bildiği kişiler haline geldi.

Cemal Can Canseven Barış Murat Yağcı

Bunlara rağmen, yarışmadan bihaber yaşayan insanlar da varmış. Üstelik, “Survivor”dan habersiz oldukları halde yarışmacı olabilecekleri düşünülmüş!

Teklife Anlam Verememiş

Yılmaz Morgül

Ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül, “Survivor”ın 2016″daki en renkli isimlerinden biriydi. Özlü sözleri, meşhur patlamaları ve renkli kişiliğiyle yarışmaya büyük bir renk katmıştı. Acun Ilıcalı da bunu öngörüp ona yarışmacı olmasını teklif etmişti zaten. Ama karşılığında “Survivor ne?” cevabını almıştı, hem de birkaç kez!

İlk teklifte yarışmanın ne olduğunu bilmediği ve işinden memnun olduğu için reddetmiş. İkincisinde de! Ama Acun Ilıcalı durmamış, üçüncü kez kapısına gitmiş. Yine reddedilince de, “Siz nasıl bir insansınız? Sizin gibi bir sanatçı tanımadım. Tüm mali ve hukuki işlemlerimle ilgilenen aileyle 15 yıldır görüşüyormuşsun ama benim mevzum geçmemiş.” demiş ve ortak dostları olan aileden aldığı tüyoyu kullanmış!

Derneklere Yardım Karşılığında Gitmiş

Ortak dostları olan Güreli ailesi, Yılmaz Morgül’ü “Survivor”a götürmenin tek bir yolu olduğunu söylemiş, çalıştığı 28 tane hasta çocuk sağlık vakfına bağış yapmak! Acun Ilıcalı da bu taktiği denemiş ve Yılmaz Morgül anlaşmayı kabul etmiş, kendisi için de hiçbir para almamış. Ama daha sonra ona da büyük kapılar açılmış. TV8’de “Rising Star”, “Yılmaz Morgül Show” gibi pek çok program yapmış. Ama pandemi gelince Acun Ilıcalı’nın “Sen bir dinlen” tavsiyesini dinlemiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz