Havuz Başı Pozları Büyüledi: Yasak Elma’dan Ayrılması Gündemde Olan Nilperi Şahinkaya Tatil Modunu Açtı

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Havuz Başı Pozları Büyüledi: Yasak Elma’dan Ayrılması Gündemde Olan Nilperi Şahinkaya Tatil Modunu Açtı

Yasak Elma’nın son transferi Nilperi Şahinkaya, dizi çekimlerinin bitmesinin ardından soluğu tatilde aldı. Son günlerde Yasak Elma’dan ayrılacağı haberleri ile gündeme gelen Şahinkaya, tatil için Alaçatı’da lüks bir oteli tercih etti.

Güzelliği ile büyüledi

Güzel oyuncu, Alaçatı tatili fotoğraflarını Instagram hesabında paylaştı. Nilperi Şahinkaya’nın güzelliği görenleri büyüledi.

Doğa ile İç İçe Tatil

blank

Tatil fotoğraflarını ‘Her yer hep yeşil olsun.’ notuyla paylaşan Nilperi Şahinkaya, doğa ve kedilerle bir arada tatilin keyfini çıkardı.

İş Stresini Yoga İle Attı

blank

Geçtiğimiz dönemlerde Yasak Elma’nın kadrosuna dahil olan Nilperi Şahinkaya, yoğun bir dönem geçirdi. Kısa sürede dizideki performansı ile adından söz ettirmeyi başaran oyuncu, yoga yaparak stres attı.

blank

Yoga esnasında ve sonrasında kendisini yalnız bırakmayan küçük dostunun fotoğrafını takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi.

Erşan Kuneri’den Önce Fırsatı Değerlendiriyor

blank

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak olan ilk dizisi Erşan Kuneri’nin kadrosunda yer aldığını açıklayan oyuncu, yaz boyunca sette olacak. Yasak Elma’ya veda eden oyuncu yeni başlayacak projenin çekimlerinden önce kısa da olsa tatil yapmayı ve tam kapanma dönemini doğa ile baş başa geçirmeyi planlıyor.

Deniz Yıldızı ile Başlayan Serüven Erşan Kuneri ile Sürecek

blank

Güzelliği ile büyüleyen oyuncu, babasının diplomat olması sebebi ile Senegal’de doğdu, ilk okul eğitimini Paris’te, orta okulu ise Bern’de tamamladı. Lise ve üniversiteyi Ankara’da okuyan Şahinkaya, öğrenci olduğu yıllarda Ankara’da çekilen Deniz Yıldızı isimli dizi ile ekranlara merhaba dedi.

blank

Deniz Yıldızı’ndan sonra Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizi için seçilen oyuncu İstanbula yerleşti ve bu dizide canlandırdığı Mesude karakteri ile beğeni topladı. Sonrasında Kayıp, Kiraz Mevsimi, N’olur Ayrılalım, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Yaşamayanlar, Aynen Aynen, Kuzgun ve Yeni Hayat isimli dizilerde rol alan yetenekli oyuncu son olarak Yasak Elma dizisinde ekranlara geldi. Performansı ile çok konuşulan oyuncu şimdi Erşan Kuneri’de boy göstermeye hazırlanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz