Defterden Sildiğini Söylemişti! Acun Ilıcalı’nın Barış Murat Yağcı İçin Yaptığı Son Paylaşım Herkesi Şaşırttı

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Defterden Sildiğini Söylemişti! Acun Ilıcalı’nın Barış Murat Yağcı İçin Yaptığı Son Paylaşım Herkesi Şaşırttı

“Survivor” ile üne kavuşan Barış Murat Yağcı ve sevgilisi Nisa Bölükbaşı, “patronları” Acun Ilıcalı tarafından defterden silinmişti. Yani biz öyle sanıyorduk!

Survivor

Fenomen yarışma “Survivor”, bir nevi okula dönüştü demek yanlış olmaz. Buradan çıkıp oyuncu ve şarkıcı olanların sayısı hiç de az değil! Yarışma, yıllar içinde Best Model ve Miss Turkey gibi şöhret fabrikası bir ortama dönüştü. Özellikle ünlüler ve gönüllüler teması çok ilgi çekti ve gönüllüler tarafına olumlu etki etti. Kısacası, ünlü olmak isteyen insanların bir kapısı da “Survivor” oldu!

Yarışma bu sezonuyla eski parıltısını biraz kaybetti. Ama geçen sezon hiç izlemeyenler bile “Survivor”da neler olup bittiğini biliyordu! Karantina dönemimizi şenlendiren yarışmadan pek çok şöhret de çıktı. Bunların başında geçen yılki finalistler Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı geliyor. Hemen ardından da Barış Murat Yağcı’nın “Kardeşim” dediği ama aşk yaşadığı ortaya çıkan Nisa Bölükbaşı!

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı çifti, “patronları” Acun Ilıcalı’nın da göz bebeğiydi. Mesela Nisa Bölükbaşı, Exxen için çekilen “Sihirli Annem”de oynuyordu. Ama Barış Murat Yağcı’nın bambaşka planları vardı!

Hem Yazar Hem Şarkıcı Oldu

Barış Murat Yağcı

Çok tepki almasına rağmen Barış Murat Yağcı hem kitap yazdı hem de şarkı çıkardı! Eleştirilerin dozu arttıkça sinirlenip Instagram’dan birkaç gün uzaklaştı. Dönüşte de şarkı sözlerini dövme yaptırdığını gördük!

Bu kadar iddialı olduğu “Her Şeye Rağmen” şarkısının klibi önceki gün yayınlandı. Klip şaşırtıcı bir şekilde toplumsal mesajlarla doluydu. Şiddet gören kadınlar, trans bireyler, eğitim sorunları, işkence edilen hayvanlar ve ayrıntılarda gizlenen bir sürü şey!

Kim derdi ki, Barış Murat Yağcı’dan böyle bir klip çıkacak? Eleştirenlere ağzının payını veren ünlü isim, Acun Ilıcalı’yla da arasını düzeltti.

Defterden Sildiği Söyleniyordu

blank

Acun Ilıcalı, geçen ay şaşırtan bir hamle yaptı. “Survivor” birleşme partisi için “Survivor Ekstra”, “Survivor Panorama” ve eski Survivor yarışmacıları dahil pek çok isim çağırsa da, Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı kadro dışı kaldı! Dedikodulara göre bunun sebebi Nisa Bölükbaşı’nın “Sihirli Annem”de çok kötü oynaması ve bu yöndeki eleştirilere aldırmamasıydı.

Neyse ki, Acun Ilıcalı bütün köprüleri yakmamış! Barış Murat Yağcı’nın yeni şarkısı için bir destek de Acun Ilıcalı’dan geldi. Bu hamle tarafların arasındaki buzları kırmaya yarayacaktır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz