Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’nın Acı Günü, Demet Akalın’a Olay Sözler, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan Aşkı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

23 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’nın Acı Günü, Demet Akalın’a Olay Sözler, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan Aşkı!

Dedikodu kazanına bugün de odun atmaya devam ediyoruz! Bakalım bugün ünlüler dünyasında neler yaşanmış? Hazırsanız 23 Mayıs Pazar gününün magazin turu başlıyoooor!

1. Mehmet Ali Erbil’in Sevgilisi Olduğu İddia Edilen Funda Aksu İlk Kez Konuştu!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil Instagram’dan çapkınlık yapmaya devam ediyor. Beğendiği genç kadınlara sık sık DM’den yürüyen Mali; geçtiğimiz gün Funda Aksu ile kendi fotoğrafını kolajla birleştirip profil resmi yaptı. Birçok kişi Mali’nin bu hareketini “aşk ilanı” olarak algılamış olsa da Funda Aksu’dan açıklama geldi; “Sadece telefonla görüntülü görüştük, hiç yan yana gelmedik. Herhangi bir aşk sözkonusu olamaz. Kendisi yaşça büyük benden.” Bu arada detaylar için:

2. Eurovision’a Katılmadık Ama Kaosu Bize Yetti: Demet Akalın ve Kemal Doğulu!

blank

Ülkecek uzun zamandır Eurovision’a katılmamış olsak da; ünlüler camiası şarkı yarışmasını büyük bir dikkatle takip ediyor ve yarışmaya katılmamız için sosyal medyadan yorumlar yapıyor. Bu yorumlardan biri de Demet Akalın’a aitti. Eurovision’a Murat Boz’un gitmesini istediğini dile getiren güzel şarkıcıya Kemal Doğulu’dan şok yanıt geldi; “Stüdyoya bile giremeyen bazı şuursuz kadın hopstarlar Eurovision hayali kuruyor gördüğüm kadarıyla. Ah canısı sen kendi ülkende stüdyoda şarkı söylerken en yakınlarını bile kayıt stüdyosuna sokmazken milyonlar önünde nasıl şarkı söyleyesin. Güldürme beni!” Bu arada detaylar için:

3. Dizi Aşkı Gerçek Oldu Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan Aşk Yaşıyor!

blank

Fox’un iddialı başlayan Masumiyet dizisi sosyal medyada büyük ses getirse de reytinglerde yüz güldürmeyince final kararı aldı. Dizide iki aşığı canlandıran Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın aşk yaşadığı iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düştü. Çekimler bittikten sonra soluğu tatilde alan ikili; tatilden bol bol fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor. Bakalım çiftimizden bir açıklama gelecek mi? Bu arada detaylar için:

4. Acun Ilıcalı’nın Acı Günü!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı bugün amcası Nazmi Ilıcalı’yı kaybettiğini Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu; “Hayatını iyilikle, yardımseverlikle geçirdin ve bizlere örnek oldun. Anne ve babam için hep özeldin, ağabeyim ve benim için de öylesin ve öyle kalacaksın. Nazmi Ilıcalı ismini eminim ki güzel evlatların en iyi şekilde yaşatacak. Seni hiç unutmayacağız. Mekanın cennet olsun Nazmi Ağabey..”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz