Demet Akalın Söylemezsem Olmaz’a Etiketi Üstünde Kıyafetiyle Çıkınca Çarşı Pazar Karıştı: “Çorladın mı?”

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2022

Demet Akalın Söylemezsem Olmaz’a Etiketi Üstünde Kıyafetiyle Çıkınca Çarşı Pazar Karıştı: “Çorladın mı?”

Sosyal medyada söylediği sözler ve yaptığı yorumlarla gündem belirmeyeyi başaran Demet Akalın, bugün yıllar sonra ilk kez başka bir televizyon programına konuk olarak katıldı. Beyaz TV’de her gün birçok ünlü simanın gıybetinin yapıldığı Söylemezsem Olmaz masası bugün ünlü şarkıcı Demet Akalın’ı ağırladı. Yeni şarkısını ilk kez canlı yayında Söylemezsem Olmaz programında söyleyen Demet Akalın, programda etiketi üzerinde kıyafet giyince ortalık karıştı. hatta Arto, Demet Akalın’ın kıyafeti çalıp çalmadığını sorarak izleyenleri oldukça şaşırttı!

Geçen Sene Gömdüler, Bu Sene Öve Öve Bitiremediler!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Güzel popçu giydiği kıyafetlerle ya da yaptığı yorumlarla sosyal medyada ilgi çekmeyi başarıyor, özellikle de Twitter’da imla kurallarını hiçe sayarak yorumlar yapması oldukça eleştiriliyor ancak Demet Akalın bu eleştirilere kulak aldırmadan bildiğini okumaya devam ediyor.

blank

Önceki sezon Seren Serengil’in diline düşmekten kurtulamayan Demet Akalın, tarzıyla birkaç defa Söylemezsem Olmaz masasına yatırılmış ve yorumcularımızın ağır eleştirilerine maruz kalmıştı. Demet Akalın’a en ağır eleştiri yapan kişilerden biri de Seren Serengil’di. Demet Akalın’ın tarzı ya da zevki olmadığını söyleyen güzel yorumcu; “Ben marka olsam Demet’ kıyafet vermem!” diyerek ağır bir çıkış yapmıştı ancak ikilinin arası kısa süre içinde yeniden düzeldi.

Demet Akalın’dan Yeni Skandal!

Zaten Demet Akalın’ın ünlüler camiasındaki isimlerde arası bir iyi bir kötü! Geçtiğimiz günlerde Gülşah Saraçoğlu ile arası bozulan Demet Akalın, aynı günlerde Lerzan Mutlu’nun ağır sözlerine de maruz kalmıştı. Ancak bu konularda sessizliğini korumayı başaran güzel şarkıcı bugün Söylemezsem Olmaz’ın konuğu olarak karşımıza çıktı. Sinan Akçıl imzalı “Yalan” şarkısını ilk kez Söylemezsem Olmaz’da seslendiren Demet Akalın, programa etiketi üzerinde kalmış bir kıyafetle katılınca olanlar oldu!

Canlı yayında Demet Akalın’ın etiketi kalmış kıyafetle katıldığını gören Arto’dan “Çorladın dimi?” yanıtı geldi. Ancak Demet Akalın; “Miami ‘de yaptığım alışverişleri sen biliyorsun sence ben böyle bir şey yapar mıyım?” dedi ve bu olayın başına sık sık geldiğini ifade etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz