Tektaş Ailesinde Herkes Çok Yetenekli: Buse Varol ve Alişan’ın Oğlu Burak Şimdiden Araba Kullanmaya Başladı!

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Tektaş Ailesinde Herkes Çok Yetenekli: Buse Varol ve Alişan’ın Oğlu Burak Şimdiden Araba Kullanmaya Başladı!

Instagram’da bu aralar aktif olmayan çiftimizden şükür ki bugün Burak’la ilgili birkaç story görebildik. On parmaklarında on marifet olan Buse Varol ve Alişan, yeteneklerini çocuklarına da miras olarak vermişler. Örneğin henüz 2 yaşında olan küçük Burak, evin içinde akülü arabasıyla oldukça usta hamleler yapabiliyor!

Buse varol ve alişan

Tektaş Ailesi Ramazanda Biraz Durgun!

Ekranların hınzır çocuğu Alişan; uzun yıllar boyu yalnızlığı yüzünden “müzmin bekar” lakabını hakkıyla taşıdı. Birkaç kere farklı kişilerle ilişkiler yaşamış hatta nişanlanmış olsa da; hiçbirinin sonu geldi! Hatta Buse Varol’dan önce ATV’nin sevilen gündüz kuşağı sunucusu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la güzel bir birliktelik yaşayan Alişan; Eda Erol’da nişanlanmıştı. Bu sefer Alişan’ın başını bağlıyoruz sonunda derken aralarında kıskançlık krizi çıkan çiftimiz nikaha birkaç ay kala nişan atıp ilişkilerine son verdiler.

Buse Varol, Eliz ve Burak

Ancak her şeyde bir hayır vardır deriz; Alişan Eda Erol’la ilişkisini sonlandırdıktan birkaç ay sonra yeni bir dizi projesi için sete girdi. O sette ise hayatının aşkı ve (şu anlık) iki çocuğunun annesi Buse Varol’la tanıştı! Alişan’ın bu dizi projesi uzun vadeli olmamış olsa da; kısa süre içinde Buse Varol’la hızlı bir aşka başlayan Alişan aynı sene içinde güzel oyuncuyla nikah masasına oturdu.

Buse Varol ve Alişan

Burak’ın Arabası Olay Oldu!

2018 yılında dünyaevine giren Buse Varol ve Alişan; 3 yıl içinde 4 kişilik bir aile oldular! Önce Burak ardından da Eliz’i kucaklarına alan çiftimiz bugünlerde çocuklarını büyütmekle ve yeni dizi projesi için çalışmakla meşgul. Ramazan nedeniyle pek fazla Instagram’da aktif olmayan Buse Varol; bugün Burak’ın evde akülü arabasıyla turladığı görüntüleri story olarak paylaştı. Burak henüz 2 yaşında olmasına rağmen; usta bir şöfor gibi manevralar yapabiliyor! Tektaş ailesinde herkes çok yetenekli!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz