Meedo Enişte Sponsorluğunda Tatil Devam Ediyor: Şeyma Subaşı Bali’de Partilemeyi “Gurur” Meselesi Yaptı!

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Meedo Enişte Sponsorluğunda Tatil Devam Ediyor: Şeyma Subaşı Bali’de Partilemeyi “Gurur” Meselesi Yaptı!

Ünlü Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı’nın Miami ve Tulum’dan sonra yeni gözdesi Bali! Yeşillikler içinde bol huzur ve meditasyon dolu bir tatil geçiren Şeyma Subaşı; bildiğiniz gibi hayatımıza girdiğinden beri “party girl” olarak tüm Türkiye’ye nam saldı. Her gittiği tatilde ünlü Djlerin yanında sabahlamayı eksik etmeyen Şeyma; Bali’de partiye gitmek istemiyormuş!

Şeyma Subaşı

“Tulum’u Benden Öğrendiniz!” Demişti

Şeyma Subaşı’nın sansasyonlarını bilmeyen yok! Acun Ilıcalı ile olaylı ilişkisi sırasında ve hatta sonrasında sosyal medya kullanıcıları tarafından her fırsatta linçlenen Şeyma; geçtiğimiz yıllarda “Sadece Şeyma” isminde bir kitap çıkartmıştı. Bu kitabı en çok eleştirenlerden biri de ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir’di.

blank

Cüneyt Özdemir’le bir canlı yayın gerçekleştiren Şeyma Subaşı, yayın esnasında sık sık tatile gittiği Tulum için; “Ben Tulum’a gitmeden önce, Tulum Türkiye’de peynir olarak biliniyordu” diyerek dolaylı yoldan bizlere cahil demişti! Umarız ilerleyen zamanlarda da Şeyma’dan “Bali’yi benden öğrendiniz, öncesinde Türkiye’de Bali yapıştırıcı olarak biliniyordu!” gibi bir açıklama duymayız!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Şeyma Partilemekten Sıkılmış!

Endonezya’nın en sevilen tatil bölgelerinden Bali’de gününü gün eden Şeyma Subaşı; Bali’den önce kısa bir İstanbul turu yaptı. Şeyma Subaşı’nın İstanbul turunda hem sevgilisi Meedo’yu ailesiyle tanıştırdı hem de Buket Aydın’ın canlı yayınına katılarak hayatı hakkında açıklamalar yaptı. 6 aydır Miami’de hayatına devam eden Şeyma’nın Türkçesi sosyal medya kullanıcılarının diline düşse de; Instagram güzelimiz bu eleştirilere aldırmadan Bali’nin doğal güzelliklerinin keyfini çıkartmaya başladı.

Bali’de her gün saatlerce masaj yaptıran ve meditasyon yapan Şeyma; kendi deyimine göre artık partiye gitmek bile istemiyormuş ve bu konuda kendisiyle gurur duyuyormuş! Önceki gün artık hayatına Miami, Tulum ve Bali üçlüsünde devam edeceğini söyleyen Şeyma; Bali’yi “durulma” noktası olarak görüyor sanırım.

blank

Bugün paylaştığı bir story ile parti yapmak istediğini ifade eden Şeyma Subaşı, bakalım bu partilemeye ne zaman devam edecek; “Şeyma bugün partiye gitmek istemedi. Bana neler oluyor bilmiyorum ama dönüştüğüm kişiyle çok mutlu ve gururluyum!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz