Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’i Aldattığı Kişi Hadise Değil! Kadının Kimliği İfşalandı: Ebru Gündeş’in Fanıymış!

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’i Aldattığı Kişi Hadise Değil! Kadının Kimliği İfşalandı: Ebru Gündeş’in Fanıymış!

Magazin gündeminde iki gündür yaşanan gelişmeleri herkes yakından takip ediyor. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açması ve boşanma dilekçesinde “aldatıldım” ifadesi ortalığı karıştırdı. Aynı gün Hürriyet Gazetesinin Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’i aldattığı kişinin Hadise olduğunu iddia etmesi magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Ancak Ebru Gündeş’in “tanıdığım biriyle aldatıldım” ifadesini vermesine sebep olan kişi Hadise değil; Ayşegül Akgün’müş!

Ebru Gündeş ve Reza Sarrab

Yeni İddia: Falcı!

Dün Hadise ve Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab arasında çıkan aşk dedikoduları herkesin kafasını karıştırdı. İkili arasında çıkan bu söylentilere çok sinirlenen Hadise Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak bu iddiaları kesin bir dille yalanladı; “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile; tüm hukuki yollarla bu mübarek Ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım. Saygılarımla.”

Hadise

Ancak iddialar bununla sınırlı değildi! Bugün ise yine Hürriyet Gazetesinden Orkun Ün; Hadise’yi bir falcının ifşaladığını iddia etti; “İki ismin yaşadığı yasak aşkı ortaya çıkaran bir ‘falcı’. Reza Zarrab, Ebru Gündeş ve Hadise’nin yıllardır falına bakan biri var. O kadın bir gün Reza Zarrab’ın davetiyle fal bakmak için Miami’ye gidiyor. Ve o son gidişinde Zarrab’ın evinde ‘Hadise’ ile karşılaşıyor. Olan bitenden kimseye bahsetmemesi isteniyor ama gizemli falcı İstanbul’a döner dönmez Ebru Gündeş tarafından ‘sıkıştırılıyor’. Ebru Gündeş’in ısrarlarına dayanamayan falcı; her şeyi anlatıyor ve Hadise ile Reza Zarrab ilişkisinden böylece Ebru Gündeş emin oluyor.”

2018 Yılında Haberleri Çıkmış!

Ebru Gündeş ve Ayşegül Akgün

Bu falcı ise ünlüler camiasında tanınan, Atiye kitabının yazarı Şengül Boybaş! Ebru Gündeş’ten henüz açıklama gelmemiş olsa da; sosyal medyada gezinen bir başka iddiaya göre Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’i aldattığı kişi Hadise değil, Ayşegül Akgün! Hatta 2018 yılında Reza Zarrab ve Ayşegül Akgün New York’ta görüntülenmiş bile!

Ebru Gündeş ve Ayşegül Akgün

O dönemlerde magazin gündemini meşgul eden bu yakınlaşma kafaları karıştırdı! Ebru Gündeş’in dava dilekçesinde “tanıdığım biri tarafından aldatıldım” dediği kişi; bir zamanlar Ebru Gündeş’in fanı, sonrasında ise arkadaşı olan Ayşegül Akgün mü, Hadise mi, yoksa bambaşka bir isim mi? Bekleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz