Televizyon Sektöründen Sonra Futbola da El Atan Acun Ilıcalı, Hull City Taraftarlarını İstanbul’da Ağırladı!

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2023

Televizyon Sektöründen Sonra Futbola da El Atan Acun Ilıcalı, Hull City Taraftarlarını İstanbul’da Ağırladı!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, başarılarına başarı katarak yoluna devam ediyor. Medya patronu sıfatının yanında sporu, özellikle de futbolu ne kadar sevdiğini bildiğimiz Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl İngiltere’nin Championship ekibi Hull City’i satın almış ve takım için pek çok yatırım yapmıştı. Hatta Acun Ilıcalı’nın şimdilerde İrlandalı bir takımı daha almaya hazırlandığı iddia ediliyor. Geçtiğimiz sezonu başarıyla kapatan Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ayrıca seçilen Hull City taraftarlarını da İstanbul’da ağırladılar. Acun Ilıcalı hazırlık kampı için İngiltere’den özel uçakla getirip misafir ettiği Hull City taraftarlarına Etiler’de kebap ziyafeti verdi. Taraftarlar restaurant çıkışı marşlarla Etiler sokaklarını inletti.

Acun Ilıcalı’nın Premier Lig Hayali!

Geçtiğimiz gün Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Türkiye’de forma giyen birçok futbolcunun hayalinin Premier Lig olması ve kendisinin de Türk olmasının transfer konusunda elini güçlendirdiğini aktaran Ilıcalı, şöyle devam etti:

blank

“Benim Premier Lig hayalimin olması, elimizi çok güçlendiriyor. Türkiye’deki oyuncularla görüşürken çok büyük bir avantaj bu durum çünkü biz şu anda onlar için bir köprü gibiyiz. Ama eğer Premier Lig’e çıkarsak o zaman bırak elimizi güçlendirmeyi, Türkiye’deki oyuncuların hepsinin hayali bize gelmek olacak. Şu aşamada bile Premier Lig için köprüyüz diyebilirim. Bu da Türkiye’de konuştuğumuz her futbolcuda bu heyecanı oluşturuyor. Bu durum çok büyük bir avantaj.”

blank

Hull City’nin yeni sezonda 120. kuruluş yılını kutlayacağını ve çok köklü bir kulüp olduğunu hatırlatan Ilıcalı, “Son 10 senede 3 sezonu Premier Lig’de geçirdi. Aslında takımın DNA’sında Premier Lig var. Son dönemin parlayan takımlarından birisi diyebiliriz. Zamanında Premier Lig’de çok oynamamış ama şu anda İngiltere’de herhangi birini çevirsen Hull City’yi biliyor. Kuruluş 1904, tam da böyle arada. Bizdeki takımların kuruluşu 1903, 1905, 1907” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz