Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri ve Bağlanma Yolları

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri ve Bağlanma Yolları

Tivibu; Türk Telekom’un 2010 yılında kullanıcılarla buluşturduğu, Türkiye’nin sevilen dijital TV platformlarından biri. Dijital TV platformu olarak Türkiye’nin en çok izlenen ulusal kanallarını internet aracılığıyla kullanıcılarına sunuyor. Ulusal kanallara ek olarak; birden çok sinema, belgesel, kültür-sanat, yaşam, magazin, haber ve dini içerikli kanallarıyla da zengin bir eğlence platformu olarak kullanılıyor. 1,5 milyonu aşkın aboneye sahip olan Tivibu, durdur-izle ve geri al-izle gibi seçenekleri sayesinde kullanıcıların TV yayınını daha esnek bir zaman diliminde izlemesini sağlıyor. Ayrıca Basketbol Süper Ligi Türkiye yayın hakkını elinde bulundurması da sporseverler hitap eden bir detay. 

Kimi zaman kullanıcıların Tivibu yayını ya da üyeliği ile ilgili sorunları ya da soruları olabiliyor. Böyle bir durumda Tivibu müşteri hizmetleri iletişim bilgilerine ihtiyaç duyuluyor. Kullanıcılar; hizmetler hakkında bilgi almak, kampanyaları öğrenmek, abonelik işlemlerini yürütmek veya herhangi bir sorunu bildirmek gibi sebeplerle Türk Telekom Tivibu müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyebiliyorlar. Siz de bu bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Tivibu müşteri hizmetleri iletişim bilgileri ve bağlanma yolları ile ilgili hazırladığımız yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tivibu’nun size sunduğu hizmetlerle, kampanyalarla veya abonelik işlemleri ile ilgili bilgi almak için başvuracağınız ilk seçenek Tivibu müşteri hizmetleri çağrı merkezini aramak olacaktır. Tivibu müşteri hizmetleri 0850 ile başlayan bir numaraya sahip değildir. Ancak yapmak istediğiniz işlem ile ilgili 444 5 375 numarasını arayabilirsiniz. Tivibu müşteri hizmetleri numarası 444 5 375’i arayarak;

 • Abonelik işlemleri 
 • Sorun ve arıza bildirme
 • Tivibu paketleri ve üyelik işlemleri
 • Üyelik iptali gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Türk Telekom Tivibu çağrı merkezini aradığınızda telesekreterin yönlendirmelerini tuşlamalar yaparak takip edebilirsiniz. Böylece yapmak istediğiniz işlem ile ilgili gerekli birime yönlendirilirsiniz. 

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tivibu müşteri hizmetlerine bağlanma işlemini direkt gerçekleştirmek istiyorsanız, önce T.C. kimlik numaranızı veya müşteri numaranızı girmelisiniz. Eğer Tivibu abonesi değilseniz, yönlendirmeler doğrultusunda abone olmanız için gerekli tuşlamayı yaparak ilerleyebilirsiniz. 

Tivibu Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

Tivibu müşteri hizmetleri ile ilgili merak edilen başka bir soru da “Tivibu müşteri hizmetleri kaça kadar açık?” sorusu. Bu sorunun cevabı ise kullanıcıları oldukça memnun ediyor.

Tivibu, kullanıcılarına üyelik öncesi ve üyelik sonrası  7/24 destek sunar. Tivibu müşteri hizmetleri iletişim numarasını dilediğiniz saatte arayarak destek alabilirsiniz. 

Tivibu Müşteri Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

Tivibu ile e-posta yoluyla iletişime geçmek istiyorsanız, fakstakip@ttmail.com adresini kullanabilirsiniz. Bu adrese faturalarınız veya sorunlarınız ile ilgili e-posta iletileri gönderebilirsiniz.  

Tivibu Merkez İletişim Bilgileri Nedir?

Bazı işlemlerinizi Tivibu genel merkez aracılığıyla gerçekleştirmeniz gerekebilir. Bunun için, aşağıya yazacağımız Tivibu merkez iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Bu bilgiler içinde diğer Tivibu müşteri hizmetleri tel numarası, faks numarası ve adres bilgileri yer almaktadır. Bu numaraları aradığınızda yetkili birime yönlendirilirsiniz.

 • Tivibu Tel: 0 212 306 10 00
 • Tivibu Fax: 0 212 306 10 00
 • Tivibu Adres: Esentepe Mah. Sali Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, C Blok No:16 Şişli 34394 İstanbul

Tivibu Go Müşteri Hizmetleri İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Tivibu Go, Tivibu’nun kullanıcıları için hazırladığı bir aile paketidir. Bu paketi satın alarak yerli ve yabancı kanalları, çocuk, yaşam, eğlence ve müzik kanallarını izleyebilirsiniz. Bu üyelik sayesinde Tivibu’nun kullanıcılara sunduğu seç-izle özelliğini de kullanabilirsiniz. Tivibu Go üyelini iptal etmek istiyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ya da en yakın Türk Telekom bayisine uğrayarak iptal talebinde bulunmanız gerekir. 

 • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Tel No: 444 1 444

Tivibu Uydu Müşteri Hizmetleri İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Tivibu Uydu ile Smart TV’nizde Tivibu hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu üyelik sayesinde yerli ve yabancı kanalları, film, dizi, belgesel ve çocuk içeriklerini izleyebilirsiniz. Tivibu Uydu hizmetini feshetmek içinse aşağıda verdiğimiz adımları takip edebilirsiniz:

 • Türk Telekom Grup mağazalarına şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Mağaza yetkilileri sizin için işlemleri takip edecektir.
 • Fax ile aboneliğinizi feshedebilirsiniz. Bunun için imzalı bir dilekçe yazmanız gerekir. Dilekçede abonelik bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve fesih beyanınız yer almalıdır. Bu dilekçeyi T.C. kimlik kartınızın fotokopisiyle birlikte aşağıdaki Tivibu TV müşteri hizmetlerine fakslayabilirsiniz. Tivibu iptal işlemi için fax: 0(312) 306 07 16ks
 • Faks gönderdikten sonra yetkili birim sizinle iletişime geçecektir. 
 • Abonelik iptal işleminiz gerçekleştikten sonra 7 gün içinde Tivibu cihaz, donanım, kart, modem gibi ekipmanları en yakın Türk Telekom bayisine bırakmanız gerekir. 

Tivibu Destek Hattı

Tivibu’dan aldığınız hizmetlerle ilgili desteğe ihtiyacınız varsa Tivibu’nun web sitesindeki “Destek” sekmesini kullanabilirsiniz. Bu sekmeye tıkladığınızda “Size Hangi Konularda Yardımcı Olabiliriz?” sorusu ve arama butonu ile karşılaşırsınız. Dilerseniz arama butonuna yardım almak istediğiniz konuyu yazabilir, dilerseniz de aşağısında yer alan “Yardım Başlıkları” ile sorununuza çözüm bulabilirsiniz. İşleminizi çağrı merkezine bağlanarak yürütmek isterseniz, TTnet Tivibu müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz.

Tivibu Destek için TIKLAYINIZ.

Tivibu Teknik Destek

Tivibu hizmeti ile ilgili teknik bir sorununuz varsa Tivibu web sitesindeki “Teknik Destek” sekmesinden yardım alabilirsiniz. Bu sekmede Tivibu Ev, Tivibu Uydu ve Tivibu Ethernet Kablo Bağlantı alt sekmeleri bulunur. Sorununuzla ilgili olan seçeneğe tıklayarak işleminize devam edebilirsiniz.

Tivibu web sitesinin Teknik Destek sekmesinde karşılaşabileceğiniz sorunlarla ilgili bilgiler detaylı olarak yer alır. Yine de sorununuza çözüm bulamadıysanız Tivibu arıza müşteri hizmetleri numarası yardımıyla destek alabilirsiniz. Bunun için yukarıda verdiğimiz 444 5 375 müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterli. 

Tivibu Teknik Destek sekmesine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Tivibu Şikayet Hattı

Tivibu; tüm kullanıcılarına dilek, şikayet ve taleplerini iletebilme kolaylığı sunar. Bu yöndeki taleplerinizi iletmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • İlk olarak, Tivibu web sitesi üzerinde bulunan “Bize Yazın” seçeneğini tıklayarak tüm dilek, şikayet ve taleplerinizi yetkili birime ulaştırabilirsiniz. 
 • Daha hızlı iletişim sağlayabileceğiniz diğer yöntem, çağrı merkezini aramak olacaktır. Bunun için yukarıda verdiğimiz Tivibu irtibat numarasını  kullanabilirsiniz. 
 • “Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.” gibi bir sorununuz varsa Bize Yazın seçeneği veya e-posta adresi ile yetkili birimle iletişime kurabilirsiniz. Bu iki seçeneği kullanarak müşteri hizmetlerine ulaşamadığınızı, sorununuzun ne olduğunu ve nasıl bir desteğe ihtiyacınız olduğunu açık ve net ifadelerle yazarsanız sizinle iletişime geçilecektir. 

Tivibu Bize Yazın sekmesine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Tivibu Web Sitesi İşlemleri

Tivibu, renkli ve kolay kullanılan bir web sitesiyle tüm hizmetlerini kullanıcılara sunuyor. Bu web sitesi yardımıyla tüm kampanyaları öğrenebilir, abonelik işlemlerini yürütebilir ve teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca, Tivibu web sitesinde bulunan “Ne İzlesem?” seçeneği size dizi, film ve spor önerileri sunar. Bu seçenekle gününüzü renklendirebilirsiniz. 

Tivibu web sitesini ziyaret etmek için TIKLAYINIZ

D-Smart Müşteri Hizmetleri

Digitürk Müşteri Hizmetleri

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz