Digitürk Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri ve Bağlanma Yolları

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Digitürk Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri ve Bağlanma Yolları

Digitürk, Türkiye’de yayın yapan en önemli dijital platformlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 2000 yılında kullanıcılarla buluşan Digitürk, 2 milyonu aşkın abonesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Çok sayıda ulusal kanalın yayın hakkına sahip olan Digitürk, bu kanalları HD kalitesinde kullanıcılarına sunuyor. Digitürk; BeIN Media Group’a satıldığından bu yana Süper Lig maçlarından Euroleague’e Şampiyonlar Ligi’nden Avrupa Ligi’ne birçok organizasyonun yayın hakkını da elinde bulunduruyor.

Birçok özel kanala sahip olan Digitürk, bu kanallar aracılığıyla daha önce çok sevilmiş ve ödüller almış dizileri, filmleri, belgeselleri ve çocuk programlarını yayınlıyor. Birbirinden farklı hizmet ve kampanyalara sahip olan Digitürk kullanıcıları da hizmetler ile ilgili bilgi almak, karşılaştıkları sorun için destek istemek veya kampanyalardan haberdar olmak gibi sebeplerle Digitürk müşteri hizmetleri iletişim bilgilerine ihtiyaç duyabiliyor. Siz de Digitürk müşteri hizmetleri iletişim bilgileri ile ilgili araştırmalar yapıyorsanız ve “Digitürk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?” gibi sorular soruyorsanız, bu bilgileri derlediğimiz yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Digitürk Müşteri Hizmetleri Numarası

Digitürk’ün size sunduğu hizmetlerle ilgili desteğe ihtiyacınız varsa ilk uygulamanız gereken yöntem Digitürk Müşteri hizmetleri no’sunu aramak olabilir. Digitürk müşteri hizmetleri 0850 ile başlayan bir numaraya sahip değil. Ancak bunun yerine Digitürk müşteri hizmetleri 7/24 telefon numarası olarak kullanılan 0212 473 73 73’ü arayabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda;

 • Digitürk üyesi olanlar 
 • Digitürk üyesi olmayanlar 
 • İş yeri üyeliğine sahip olanlar için ayrı işlem yapılır. 

Telesekreterin yönlendirmeleri ve sizin tuşlamalarınızla ilerleyen görüşme esnasında,

 • Abonelik başvurusu
 • Abonelik iptali ve nakil
 • Fatura ödeme 
 • Fatura sorgulama
 • Paket bilgisi ve değişikliği
 • Yayın sorunları ve teknik destek
 • bilgi güncelleme gibi işlemlerini yapabilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Operatöre Bağlanma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yapmak istediğiniz işlem için Digitürk müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda birkaç soruya cevap verdikten sonra Digitürk müşteri hizmetlerine kısayol ile bağlanmış olursunuz.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

Digitürk müşteri hizmetlerinden almak istediğiniz destek için e-posta yardımıyla iletişim kurmak istiyorsanız, destek@digiturk.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Bu mail adresini kullanmak yerine Digitürk web sitesinde bulunan “Bize Ulaşın” sekmesinden dilediğiniz iletişimi sağlayabilirsiniz. 

Bize Ulaşın sayfasına gitmek için TIKLAYINIZ

Digitürk Müşteri Hizmetleri Fax Numarası

Digitürk müşteri hizmetlerine faks göndermek istiyorsanız aşağıdaki faks numarasını kullanabilirsiniz. 

Digitürk faks numarası: +90 (212) 326 0099

Digitürk Play Müşteri Hizmetleri

Digitürk Play, artık hayatına beIN Connect olarak devam ediyor. Dolayısıyla Digitürk Play ile ilgili tüm işlemler beIN Connect tarafında yapılıyor. BeIN Connect müşteri hizmetleri de Digitürk’ün yukarıda verdiğimiz çağrı merkezi numarasını kullanıyor. Yani, beIN Connect ile ilgili tüm işlemleriniz için de 0212 473 73 73’ü arayabilirsiniz.

Digitürk Play Yurt Dışı Müşteri Hizmetleri

BeIN Connect’i yurt dışında kullanıyorsanız Digitürk müşteri hizmetleri tel numarasını aramanız en doğru yöntem olacaktır. Eğer arayarak iletişim kurmak istemiyorsanız izlemeniz gereken bir yol daha var. O da, mail yolu ile iletişim kurmak. Bunun için yukarıda verdiğimiz e-posta adresini veya Bize Ulaşın linkini kullanabilirsiniz. 

Digitürk Play Canlı Yardım

Digitürk Play’den yani beIN Connect’ten canlı destek alarak hızlı bir şekilde sorununuzu çözebilir, bilgi alabilir veya işleminizi yapabilirsiniz. Canlı destek için beIN Connect’in web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu işlemi aşağıya bırakacağımız linke tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

BeIN Connect canlı yardım için TIKLAYINIZ!

Digitürk Müşteri Hizmetleri Destek Hattı

 • Digitürk’ten aldığınız hizmet ile ilgili bir sorunla karşılaştıysanız Digitürk arıza için müşteri hizmetleri numarasını araştırıyor olabilirsiniz. Bu işleminizi Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. 
 • Ayrıca Digitürk’ün web sitesinde bulunan Digitürk Yardım Merkezi sekmesini kullanarak da sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu sekmede hangi konu ile ilgili sorun yaşadığınızı seçmeniz isteniyor. Bunun için; teknik konular, fatura, üyelik işlemleri, beIN Connect gibi alt başlıklar bulunuyor. 

Digitürk Yardım Merkezi’ne ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Digitürk Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Digitürk ile ilgili tüm dilek, talep ve şikayetlerinizi kuruma kolayca iletebilirsiniz. Bunun için ilk uygulamanız gereken yöntem müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Digitürk müşteri hizmetleri 444 ile başlayan bir numaraya sahip olmadığı için yukarıda verdiğimiz numarayı arayabilirsiniz. İkinci yöntem ise mail adresi yoluyla iletişim kurmak olacaktır. 

Digitürk Müşteri Hizmetleri İptal Dilekçesi Nasıl Doldurulur?

Digitürk’ten aldığınız hizmeti iptal etmek istiyorsanız takip etmeniz gereken birkaç yöntem bulunuyor. 

Mail Yolu ile İptal Dilekçesi Nasıl İletilir?

 • Üyelik iptali için öncelikle İptal Başvuru Formu’nu doldurmanız gerekiyor.
 • Doldurduğunuz bu formu kimlik fotokopisi ile birlikte yukarıda verdiğimiz fax numarasına fakslayabilirsiniz. 

İptal başvuru formu için TIKLAYINIZ!

e-Devlet ile İptal Dilekçesi Nasıl İletilir?

 • Ayrıca e-Devlet Kapısı’na giriş yaparak Abonelik Fesih Formu’nu doldurabilirsiniz.
 • Bu işlem için aşağıda vereceğimiz bağlantıya tıklayın. 
 • T.C. kimlik numarası ve e-Devlet şifresi ile sisteme giriş yapın.
 • Açılan formu cihazınızın fotoğraf düzenleme özelliği ile doldurun. Doldurduğunuz formu kaydedin.
 • Bu formu e-Devlet Kapısı’nda karşınıza çıkan ilgili alana yüklediğinizde talebiniz işleme alınacaktır. 

Abonelik fesih sayfası için TIKLAYINIZ!

Digitürk Web Sitesi İşlemleri

Digitürk renkli web sitesi ve kolay kullanılan mobil uygulamalarıyla kullanıcıların gönlünü fethetmeyi başarıyor. Digitürk’ün web sitesi için aşağıda vereceğimiz bağlantıya tıkladığınızda birkaç tane sekme ile karşılaşırsınız. Bu sekmeler; Digitürk Dünyası, Kampanyalar ve Paketler, Ek Servisler, Fırsat ve İş Birlikleri ve Yardım şeklinde yapmak istediğiniz işleme göre konumlanır.

Bu sekmeler aracılığıyla bütün kampanyalara ulaşabilir, yararlanacağınız hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Digitürk’ün web sitesinde bulunan Hemen Başvur seçeneği ile Digitürk üyeliği için kolayca başvuru yapabilirsiniz. Fatura ödeme, üyelik işlemleri, bilgi güncelleme gibi işlemlerinizi de Online İşlemler sekmesinden yapabilirsiniz. 

Digitürk web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Digitürk Mobil Uygulama İşlemleri

Digitürk, web sitesinde sunduğu imkanların tamamını mobil uygulamalar aracılığıyla da kullanıcıların karşısına çıkarıyor. Android ve iOS cihazlara indirebileceğiniz mobil uygulamaların arayüzü ise son derece kullanışlı

Android için BeIN Connect mobil uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ!. 

Android için BeIN Connect Sports mobil uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ!

iOS için BeIN Connect mobil uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ

iOS için BeIN Connect Sports mobil uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ!

Tivibu Müşteri Hizmetleri 

D-Smart Müşteri Hizmetleri

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz