Ünlü Şarkıcı Edis Görgülü Hakkında Şaşırtan İddialar! “Şarkılar tutmayınca Survivor’ın yolunu tuttu….”

Aleyna

Haberler

18 Kasım 2020

Ünlü Şarkıcı Edis Görgülü Hakkında Şaşırtan İddialar! “Şarkılar tutmayınca Survivor’ın yolunu tuttu….”

Ünlü popçu Edis Görgülü son günlerde Gülşen’le beraber çıkardığı “Nirvana” şarkısının heyecanını yaşıyor. Ancak Edis’in bir başka büyük heyecan daha yaşadığı söyleniyor!

Edis Görgülü

Ünlü popçu Edis Görgülü, son günlerde diğer bir star Gülşen ile çıkardığı “Nirvana” şarkısıyla gündeme geldi. Sosyal medyada sık sık şarkının PR çalışmalarını yürüten Edis Görgülü, bu kez bambaşka bir videoyla gündeme geldi!

“Sizce neye hazırlanıyorum”

Ünlü şarkıcı Edis Görgülü, fonda son şarkısı Nirvana’nın olduğu bir spor videosu paylaştı. Pilates yaptığı, ip atladığı ve spor aletlerine bindiği videoyu, “Sizce neye hazırlanıyorum” diyerek paylaşan oyuncu merak uyandırdı.

Ünlü popçunun bazı hayranları bu soruya “Saldın göbeği, kilo vermeye çalışıyorsun” ya da “Eurovision” yanıtını verdi. Ancak #şampiyon hashtaginin çoğu takipçisinin aklına getirdiği tek bir şey vardı! Takipçilerinin çoğu “Survivor 2021’e hazırlanıyorsun” dedi. Ancak Edis Görgülü bu konuda bir açıklama yapmadı. Yine de çoğu hayranına göre Edis Görgülü’nün Acun Ilıcalı’nın yeni Survivor kadrosunda yer alacağı kesinleşti diyebiliriz!

“Şarkılar tutmayınca…”

Edis Görgülü ve Gülşen

Şaka olarak ortaya atılan bu iddia bazı magazin hesapları tarafından “doğrulanır gibi oldu”! Ünlülerin kirli çamaşırlarını ortaya dökme iddiası taşıyan Populising adlı Instagram hesabı, Edis Görgülü için ağır ifadeler kullandı. “Şarkıları tutmayınca Survivor’ın yolunu tuttu” diyen hesap, yeni Survivor kadrosundan henüz iki ismin kesinleştiğini de ekledi.

Edis Görgülü

Survivor 2021’de Edis Görgülü’yü görür müyüz bilemiyoruz. Ancak “Şampiyon” hashtaginin Survivor’dan çok son şarkısında geçen “Şampiyon” kelimesini kast ettiği bir gerçek! Çünkü “Nirvana” şarkısının heyecanını doruklarda yaşayan Edis Görgülü, halen şarkısını tanıtmak için PR çalışmalarına devam ediyor. Bu videonun da ne zaman çekileceği bile belli olmayan Survivor yerine müzik kariyeri için bir adım olduğu kesin gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz