Tuba Büyüküstün’ün Son Paylaşımı Şaşırttı: “Yarı Yolda Kalınca..”

Aleyna

Haberler

12 Ekim 2020

Tuba Büyüküstün’ün Son Paylaşımı Şaşırttı: “Yarı Yolda Kalınca..”

Yıldız oyuncu Tuba Büyüküstün, karantina döneminden itibaren sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanmaya başladı. Özellikle Instagram’da her gün gönderiler paylaşan Büyüküstün’ün son paylaşımı kafaları karıştırdı.

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ü, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel dizisinden beri ekranlarda pek göremiyoruz. Netflix’in mini dizisi Rise of Empires: Ottoman ve Menajerimi Ara’nın ilk bölümüne konuk olan Büyüküstün, salgın günlerini evinde geçirmeyi tercih ediyor.

İkiz kızları olan Tuba Büyüküstün, çocuklarından uzak kalmamak ve onları tehlikeye atmamak için şimdilik uzun süreli setlere mesafeli duruyor. Hatta üç yıla yakın bir süre beraber olduğu işletmeci Umut Evirgen’den de karantina döneminde benzer bir sebeple ayrıldığı konuşuluyor.

Karantina Tuba Büyüküstün’e Yaradı

Tuba Büyüküstün'ün YouTube canlı yayını

Tuba Büyüküstün’ü ekranlarda ve beyaz perdede göremesek de sosyal medyada her gün görmeye başladık. Büyüküstün, karantina öncesi sosyal medyayı çok seyrek kullansa da YouTube kanalı açarak bu mecrada da iddialı olacağının sinyallerini verdi. Karantina dönemi de Büyüküstün’e sosyal medya projelerini hayata geçirme olanağı sundu.

Karantina döneminde YouTube kanalında konuklar ağırlamaya başlayan Büyüküstün, aynı zamanda her gün Instagram’dan pek çok story ve fotoğraf paylaşıyor. Geçtiğimiz günlerde SMA’lı çocuklara dikkat çekmek için de canlı yayın yapan Büyüküstün, sosyal sorunlara dikkat çekmekten çekinmiyor.

Ünlü oyuncunun hayranları, hayatını magazinden uzak ve gizli kapaklı yaşamayı tercih eden Büyüküstün’ü ekranda da göremeyince hayli üzüldü. Neyse ki Büyüküstün’ün günlük olarak yaptığı paylaşımlar hayranlarını mest etti. Dünyanın dört bir yanından yağan yorumlara elinden geldiğince cevap veren Büyüküstün’ün samimiyeti de takdir topladı.

Son Paylaşımı Kafaları Karıştırdı

Tuba Büyüküstün, genellikle projeleri ve arkadaşlarıyla ilgili gönderiler atsa da zaman zaman başına gelen bazı olayları da takipçileriyle paylaşıyor. Örneğin, doğum gününde attığı fotoğrafla neredeyse tüm hayatını özetleyen oyuncu çok ses getirdi.

View this post on Instagram

38 mi? Nasıl oldu ki o kadar?😳 çok değişik bir dönem geçirdik hep beraber. Küçük, büyük, yaşlı, demeden, dil, din ırk gözetmeden, tüm dünyada hep beraber, aynı şeyi yaşadık. İnsan olarak… sadece insan olarak… Kendime baktım ben bu süreçte. En içime.. Kendimi izledim. Anlamaya çalıştım. Bir insan olarak, bir ruh olarak, bir çocuk, bir arkadaş, bir sanatçı, bir anne olarak ve bir kadın olarak. Pek çok zaaf ve pek çok eksik karşıladı beni. Pek çok kalp kırıklığı, üstesinden gelemediğim tatsız anılar, tramvalar, sessizlik, suskunluk, kararsızlık… Hepsine baktım, taaa gözlerinin içine. Ne gördüm biliyor musunuz? Sevgi.. Koşulsuz sevgi, güven duygusu.. Son üç ayda hayatımda çok şey değişti. Bu daha başlangıç biliyorum. Tüm yaşadıklarımla, mutluluklarım, başarılarım, yanılgılarım, beni ben yapan hatalarım ve hayattan aldığım sevgiyle muhteşem bir kadın olarak bitiriyorum bugün 38. Yılımı bu hayatta. Bu yolculukta benimle olan herkese ,öncelikle benim genlerimi veren, beni dünyaya getiren annem, babam, bana gelen, bana gelmeyi seçen , benim dünyaya getirdiğim dostlarım, sırdaşlarım, kızlarım Maya, Toprak.. ruhumu ve beynimi doyuranım, hayal kurma arkadaşım, tüm dostlarım, bazıları yıllanmış şarap tadında beraber büyüdüklerim, bazıları kısa zamanda bana dost, kardeş olanlar, arkadaşlarım, tüm sevgililerim, ölene kadar gönlümde aşk ile kalacak olanım, tüm iş arkadaşlarım… Benim bugünüme bir nokta katkısı olan herkes… Beni görmek için kilometrelerce yol gelenlerim, soğukta beni görebilmek, merhaba diyebilmek için bekleyenlerim. Ve hiç görmediklerim, hiç gözgöze bakamadıklarım. Kelimelerinden tanıdıklarım. Yazdıklarımı onlarca farklı dile çevirenlerim, kendinden, zamanından, kalbinden bana verenlerim, hayatımdan es geçenlerim, En iyi gününde olduğu gibi en kötü günümde de yanımda olanlarım… Hepinize çooook teşekkür ederim. Varlığınıza minnettarım. 💋Bu gün benim içimde nedense ayrı bir kutlama var. İyi ki doğdum…✨ ❣️Bu arada bugün Türkiye saati ile 19.10-19.20 arası dilekler, dualar için özel bir zaman dilimi olacakmış. Bilginize 😉 @sessizgemi82 @ssbuyukustun @tubabustun.official #5temmuz #dolunaydatutulma #5thofjuly

A post shared by Tuba Büyüküstün (@tubabustun.official) on

Büyüküstün’ün sabah saatlerinde attığı bir story ise yine hayranlarının kafasını karıştırdı.

Tuba Büyüküstün'ün attığı story

Okumayı çok sevdiği bilinen Büyüküstün, okuduğu metinleri zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Ancak yaşamın zorluklarından ve yarı yolda bırakılmaktan bahseden bu paylaşım Büyüküstün’ün hayranlarını şaşırttı. Büyüküstün’ün kitaplara sığınma nedenlerini merak eden hayranları oyuncuyu mesaj yağmuruna tuttu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz