Baraj Dizisinin Yıldızı Biran Damla Yılmaz’dan Sürpriz Proje!

Aleyna

FOX

12 Ekim 2020

Baraj Dizisinin Yıldızı Biran Damla Yılmaz’dan Sürpriz Proje!

Baraj dizisinin başrol oyuncusu Biran Damla Yılmaz, bu kez bir sosyal sorumluluk projesiyle gündeme geldi. Yılmaz, emekçi kadınlara destek olmak için “Güç Seninle” sloganıyla bir tanıtım projesi başlatıyor.

Son zamanların en iyi çıkış yapan oyuncularından Biran Damla Yılmaz, Baraj dizisindeki oyunculuğuyla herkesin takdirini kazandı. Ünlü oyuncunun projeleri ise sadece televizyonla sınırlı kalmadı!

Kadın İşletmecilere Destek Olma Kararı Aldı

Biran Damla Yılmaz, pek çok işletmecinin özellikle Instagram üzerinden kendisine hediye gönderdiğini ve destek istediğini belirtti. Bu işletmecilerin çoğunun sahibinin küçük işletme sahibi ve kadın olduğunu fark eden oyuncu, onlara destek olmak için harekete geçti.

Bütün emekçi kadınların sesini duyurmak isteyen oyuncu, Instagram hesabından #GüçSeninle etiketiyle bir proje başlattı.

View this post on Instagram

Yayın kalitesinden ötürü kısa kestim🙈 Lütfen kusura bakmayın! Aslında tek istediğim sizinle bu projeyi istediğim gibi anlatarak paylaşmaktı. Yayından dolayı bunu da tam yapamamış olabilirim o yüzden buraya özet geçmeye karar verdim😁☺️ Çok fazla destek mesajı, Çok fazla hediye gönderme isteği ile bana ulaşan ufak işletmeler var ve bunların çoğunun sahibi KADINLAR🙏🏻 Benim de aklıma bir fikir geldi🌟 Bütün emekçi kadınlara destek olmak, onların sesi olmak için ve aslında kadınların ne kadar güçlü, yaratıcı olduklarını göstermek için hesabımda yeni bir proje başlatıyorum!🤗 “Nasıl yani? Ee napıcaz peki?” sorularınızı duyar gibiyim.👀 Yapmanız gerekenler👇🏼 🌸 İşletme hesabınızdan paylaştığınız story/postun üstünde #gucseninle etiketinin olması. 🌸Kadın işletmeci olmanız en önemlisi çünkü #gucseninle , benimle, bizimle💪🏼 🌸 Takipçi sayısı düşük olmalı☺️ Haftanın bir günü #gucseninle etiketi altındaki işletmelerden bazılarının tanıtımı ise @bdamlayilmaz hesabında!🙈🤗💪🏼

A post shared by Biran Damla Yılmaz (@bdamlayilmaz) on

Ünlü oyuncu, projeye katılmak isteyen kadın işletmecilerin story ya da gönderilerini #GüçSeninle etiketiyle kendisine göndermelerini istedi. İsteklerinden birisi de bu hesapların düşük sayıda takipçiye sahip olması. Yılmaz, bu sayede 2.5 milyon takipçisine seslerini duyurmakta zorluk çeken kadın işletmecileri tanıtacak ve güçlerine güç katacak.

Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Biran Damla Yılmaz

28 Haziran 1997’de İstanbul’da doğan Biran Damla Yılmaz, ekranların en genç isimlerinden biri. Halen konservatuar eğitimine devam eden Yılmaz, oyunculuk kariyerine 2013 yılında başladı.

Muhteşem Yüzyıl’daki cariyelerden biri olarak televizyona adım atan oyuncu kariyerinde hızlı bir şekilde ilerledi. Yasak, Beyaz Yalan, Canevim gibi dizilerde oynayan Yılmaz, asıl çıkışını Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Eylül karakteriyle yaptı. Yılmaz’ın ikinci başrolü ise Baraj dizisindeki Nehir karakteriyle geldi ve oyuncuyu yıldızlar ligine taşıdı

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz