TV8 Salon Turnuvası’nın İlk Maçları Oynandı

admin

TV8

4 Ocak 2016

TV8 Salon Turnuvası’nın İlk Maçları Oynandı

Trabzonspor, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin yer aldığı turnuva maçları TV8 ekranlarında başladı. Acun Ilıcalı tarafından organize edilen turnuvada 4 büyük takımda eski dönemlerde de forma giymiş olan ünlü oyuncular yer alıyor.

Beşiktaş’ın kadrosunda yer alan efsane oyuncu İlhan Mansız, eski kaptanlardan Tayfur Havutçu ve Tümer Metin gibi isimler kadroda yer alıyor. Galatasaray kadrosunda ise Ümit Karan, Hakan Ünsal, Hasan Şaş ve Ümit Davala gibi ünlü futbolcular yer alıyor.

Fenerbahçe kadrosuna baktığımız zaman Serhat Akın, Yusuf Şimşek, Elvir Baliç ve Ali Güneş’i görüyoruz. Trabzonspor kadrosunda ise ön plana çıkmayı başaran isimler Yattara, Hami Mandıralı, Mehmet Yılmaz ve Erman Özgür oluyor. Aynı zamanda eski gol krallarından Fatih Tekke’nin de yakında oynanacak olan maçlarda Trabzonspor kadrosuna ekleneceği söyleniyor.

Büyük Ödül 500.000 TL

4 büyük takımında yer aldığı ve TV8 ekranlarında futbol şöleni yaşayan turnuvada ilk maçlarda Fenerbahçe ile Galatasaray karşı karşıya geldi ve karşılaşma Galatasaray’ın 6-5’lik üstünlüğü ile sonuçlandı. Bu karşılaşmanın hemen ardından ise Trabzonspor ile Beşiktaş maçı oynandı ve bu karşılaşma ise 6-6 beraberlik ile sonuçlandı.

TV8 ekranlarında yayınlanan turnuvanın ilk maçları bu şekilde sonuçlandı. 2 hafta boyunca sürecek olan futbol şöleni unutulmayan isimleri tekrar izleyenler ile buluşturacak. 500.000 TL’lik büyük ödül ise ihtiyaç sahibi olan eski ve ünlü futbolcular için harcanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz