Bu Yakınlığı Şeyma Subaşı Görmesin! Acun Ilıcalı, Kızı Melisa ve Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’yı Paylaştı

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2023

Bu Yakınlığı Şeyma Subaşı Görmesin! Acun Ilıcalı, Kızı Melisa ve Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’yı Paylaştı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı arasında ipler gerilmeye devam edir! Çiftimiz 2019 yılında ayrılmış olsa da Melisa için dönem dönem bir araya geliyor. Tüm bunların yanında iki tarafın da gönül ilişkisi yaşadığı kişiler olduğu için, ara ara kıskançlık iddiaları duyabiliyoruz. Melisa’nın velayeti babası Acun Ilıcalı’da olduğu için genellikle Melisa babası ve babasının kız arkadaşı Ayça Çağla Altunkaya ile zaman geçiriyor, özellikle Şeyma Subaşı, 3 yıllık sevgilisi Meedo ile dünyaevine girdikten sonra Melisa’yı annesinin yanında pek göremedik. Bugün ise Acun Ilıcalı Melisa ve sevgilisini aynı karede “aile saadeti” tadında paylaştı. Aman bu pozları Şeyma görmesin!

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’dan 2019 yılında boşandıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı. Çiftimizin 3 yıldır ilişkileri dolu dizgin ilerlerken, Şeyma Subaşı da Meedo ile Fas’ta şaşalı bir düğünle dünyaevine girdi. Herkes kendi hayatına bakmış gibi gözükse de Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın ortak çocukları olduğu için her daim görüşmek zorunda kalıyorlar. Melisa’nın velayeti de Acun Ilıcalı’da olunca, Melisa genellikle babasının yanında oluyor. Hatta Şeyma Subaşı’nın düğününden sonra Melisa’yı annesinin yanında pek göremedik.

Melisa ve Ayça Çağla Altunkaya Çok Yakın!

blank

Ancak geçtiğimiz yıl ortaya atılan bir iddiaya göre, Şeyma Subaşı kızı Melisa’nın Ayça Çağla Altunkaya ile yakınlaşmasından şikayetçiymiş! Hatta Şeyma ile ablası Kübra Açıl’ın küslük sebepleri arasında da Kübra Açıl’ın Ayça Çağla Altunkaya ile yakınlığı sebep gösteriliyordu. Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı’nın ablası, kardeşinin düğününe de gelmemişti! Tüm bu yaşananların ardından anladığımız kadarıyla; Acun Ilıcalı’nın, Melisa’nın Meedo ile, Şeyma Subaşı ise Ayça Çağla Altunkaya ile yakınlık kurmasını istemiyor ancak bugün paylaşılan pozlar pek de öyle göstermiyor. Sık sık sevgilisi ve kızını birlikte paylaşan Acun Ilıcalı, dün Instagram hesabından ikilinin oldukça samimi pozlarını paylaştı.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz