İrem Derici’ye Nazar Değdi! Gece Yarısı Apar Topar Hastaneye Kaldırıldı, Instagram’dan Açıklama Yaptı

Aleyna

Haberler

25 Temmuz 2023

İrem Derici’ye Nazar Değdi! Gece Yarısı Apar Topar Hastaneye Kaldırıldı, Instagram’dan Açıklama Yaptı

Güzel şarkıcı İrem Derici; en az şarkıları ve güçlü sesi kadar açıklamalarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Son dönemde Survivor’ın yıldız yarışmacılarından Atakan Işıktutan büyük bir aşk yaşayan İrem Derici, aşkını ulu orta göstermekten de geri durmuyor, sevgilisi için pek çok açıklama yapan güzel şarkıcıya nazar değdi!

İrem Derici’ye Nazar Değdi!

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde düzenlenen 18. Uluslararası Kültür, Turizm ve Fındık Festivali’nde sahne alması planlanan İrem Derici, beklenmedik bir sağlık sorunu yaşadı. 21.00’de konser vereceği etkinlik öncesinde aniden rahatsızlanan şarkıcı, kusma ve yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu nedeniyle konserine katılamayacağını duyurmak için sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. İrem Derici, sevenlerine ve festival organizasyonuna üzücü haberini bu şekilde iletmişti ancak bugün İrem Derici Instagram hesabından yeni bir açıklama yaparak iyileştiğini duyurdu.

Güzel şarkıcı Instagram hesabından konsere çıkamayacağını şu sözlerle duyurmuştu: “Sabaha karşı yüksek ateş ve kusmayla hastaneye kaldırıldım. Büyük bir enfeksiyon geçiriyorum ve 3 gün konuşmam dahi yasak, ses tellerime de yansıdı bu durum. Son dakikaya kadar kortizonlarla ayaklanırım belki diye uğraştık ama nafile. Haftalardır dört gözle beklediğim Akçakoca Belediyesi’nin düzenlediği festivale katılamayacağımı inanılmaz büyük bir üzüntüyle belirtmek istiyorum. Ben ne hallerde sahneye çıktım ama ses gidince elden bir şey gelmiyor. Herkesten çok özür diliyorum, size söz daha büyük bir enerjiyle en güzeli size borcum olsun.” İrem Derici’nin yerine Eypio sahne aldı.

Ancak İrem Derici dün akşam saatlerini iyileştiğini Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu: “N’olduysa bu geceden sonra oldu ama dobarlandım, bıragmadım gendimi ? Akçakoca’dan bir özür daha dilerim, Allah’tan Eypio baba coşturmuş da aklım kalmadı ✨
Şimdi bu hafta şöyleyiz:
25 Temmuz Salı: @raiturkbuku Happy Hour ?
28 Temmuz Cuma: @serefealacati ?
29 Temmuz Cumartesi: Büyükçekmece Belediye Festivali
30 Temmuz Pazar: @deadiabeach Happy Hour ?”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz