Ünlüler Camiası Hamilelik Dedikodusuyla Çalkalanıyor: Şeyma Subaşı’dan Sonra O İsminde Hamile Olduğu Konuşuluyor!

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Ünlüler Camiası Hamilelik Dedikodusuyla Çalkalanıyor: Şeyma Subaşı’dan Sonra O İsminde Hamile Olduğu Konuşuluyor!

6 yıldır sevgilisi Burak Yamantürk ile aşk dolu bir birliktelik yaşayan Özge Özpirinçci hakkında yepyeni bir iddia ortaya atıldı. Ünlü oyuncunun 9 haftalık hamile olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü.

özge özpirincçi-burak yamantürk

Türkiye’nin en beğenilen kadın oyuncularından biri olan Özge Özpirinçci hem güzelliği hem de yeteneğiyle kalbimizde taht kuran isimlerden biri. Kavak Yelleri, Al Yazmalım, Aşk Yeniden, Fi, Kadın gibi önemli projelerde izlediğimiz güzel oyuncu şimdilerde Salih Bademci ile rol aldığı “İlk ve Son” filminin çekimleri için son sürat çalışmaya başladı.

Hamilelik İddiası Çekimleri Hızlandırdı

Hürriyet’in haberindeki iddialara göre Salih Bademci ile rol aldığı “İlk ve Son” filminin çekimlerine başlayan Özge Özpirinçci’nin hamileliğinin ortaya çıkmasının ardından set alarma geçti. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu filmin ekibi, Özge Özpirinçci’nin karnının belirginleşmesinden önce çekimleri tamamlamak için son sürat çalışmaya başladı. İddialara göre yakın plan sahnelerin çekimleri de yeniden kurgulanacak.

özge özpirincçi-burak yamantürk

Söylenenlere göre, güzel oyuncu, altı senedir aşk yaşadığı Burak Yamantürk ile Ağustos veya Eylül ayında nikah masasına oturacak. Ünlü çiftimize şimdiden mutluluklar diliyoruz.

Aşklarıyla Herkesi İmrendiriyorlar

Kaos dolu magazin dünyasında uzun süren mutlu ilişkiler görmek neredeyse imkansız. Eski nişanlısı Engin Altan Düzyatan ile 5 senelik ilişkinin ardından “Tatar Ramazan” setinde Burak Yamantürk ile tanışan Özge Özpirinçci, yakışıklı isimle aşka yelken açmıştı. Aşkın her şeyi güzelleştirdiğini savunan Özge Özpirinçci mutlu ve huzurlu bir ilişkide olduğu Burak Yamantürk ile adeta hepimizi büyülüyor.

özge özpirincçi-burak yamantürk

Birbirlerine olan aşklarını sosyal medyada ilan etmekten çekinmeyen ünlü çiftin aşk dolu her paylaşımı ve o paylaşımlara yazdıkları notlar aşkın varlığının adeta kanıtı niteliğinde. Özge Özpirinçci’yi böyle mutlu görmek çok güzel.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz