Arto’nun Sivri Dilinden Kaçış Yok! Demet Akalın Yine Kankası Arto’nun Hedefinde! Arto Öyle Bir Laf Soktu ki…

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Arto’nun Sivri Dilinden Kaçış Yok! Demet Akalın Yine Kankası Arto’nun Hedefinde! Arto Öyle Bir Laf Soktu ki…

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programından sonra Amerika’yı yeniden keşfe çıkan Demet Akalın paylaşımlarıyla olay olmaya devam ediyor. Dost mu düşman mı belli olmayan yeni kankası Arto ile gezilecek yer bırakmayan ünlü şarkıcı yine Arto’nun sivri dilinden nasibini aldı.

demet akalın-arto

Türkiye’nin en sevilen pop starlarından biri olan Demet Akalın, her adımıyla olay olmayı başarıyor. Kariyerine ilk manken olarak başlayan ardından müzisyenliğe geçiş yapan ünlü şarkıcı; Aşkın Açamadığı Kapı, Dans Et, Tecrübe, Olacak Olacak gibi birbirinden hit şarkılarla ülkenin en çok dinlenen kadın şarkıcılarından biri olmayı başardı. Pandemi döneminde yakın arkadaşı Alişan ile “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı sunan Akalın, programının olaylı bitişi ardından kendini gezmeye verdi.

demet akalın-arto

Bildiğiniz gibi magazin gündemi bir süredir Seda Sayan ile Demet Akalın arasındaki gergin polemikle çalkalanıyor. Demet Akalın ve Alişan’ın programının kaldırılıp yerine Seda Sayan ile anlaşma yapılması büyük bir kaos yaratmıştı. İkilinin arasını bozan o haberi ise Arto ve ekibi yapmıştı. Daha sonra Demet Akalın’ın arkasında duran Arto, önceki gün Demet Akalın’ı ifşa edince dost mu düşman mı diye hepimizi düşündürmüştü hatırlarsanız.

Arto’dan Olay Laflar: “Yüzüğünde Yetmedi!”

Amerika’da Özgürlük Heykeli’ni görebilmek için sıraya giren Arto ve Demet Akalın, o anları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Uzun bir kuyrukta sıra bekleyen Demet Akalın’a ise Arto’nun dediği sözler olay oldu. Milyonluk yüzüğü ile sık sık poz veren Demet Akalın’a Arto hiç beklenmedik bir laf soktu.

Arto, Demet Akalın’ın sırayı normal vatandaşlar gibi beklediğini ima ederek “Bekle yavrum bak yüzüğün de yetmedi” dedi. Demet Akalın ise kankasının bu sivri sözlerine karşı kendini savundu. Noterde sıra beklediğini dile getiren Demet Akalın “İnsanlar bana neden sıra bekliyorsun dedi. Ben çok kuralcıyımdır.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz