Survivor’da Bir İlk Yaşanıyor! Acun Ilıcalı’ya Aleyna Kalaycıoğlu’nun Annesinden Şok Sözler: “Reyting Malzemesi…”

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Survivor’da Bir İlk Yaşanıyor! Acun Ilıcalı’ya Aleyna Kalaycıoğlu’nun Annesinden Şok Sözler: “Reyting Malzemesi…”

Acun Ilıcalı’nın Survivor yarışmasında bir ilk yaşanıyor! Her sene birbirinden ilginç yarışmacıların katıldığı Survivor, geçen sene kadar popüler olmasa da; yine de milyonlarca kişinin severek takip ettiği yarışma programlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu sene geçtiğimiz senelerden biraz daha farklı. Gönüllüler takımında yarışan Aleyna ve Ayşe’nin aileleri sosyal medyada fazlasıyla aktif olunca; Acun Ilıcalı ve ekibini bu durumdan rahatsız oldu. Öyle ki dün akşam yayınlanan konseyde Acun Ilıcalı, yarışmacılara aileleriyle konuşmalarını söyleyerek olayı yatıştırmaya çalıştı.

Aslında olayın ilk patlak vermesi bundan birkaç hafta öncesine dayanıyor! Her sene olduğu gibi bu yıl da yarışmacıların aileleri Dominik’e geldi. Ancak iddia edilenlere göre Ayşe’nin ailesi ve Aleyna’nın ailesi arasında bir anlaşmazlık yaşanmış. Bu anlaşmazlık da birkaç haftadır sosyal medya üzerinden devam ediyormuş! Acun Ilıcalı’nın kulağına gelecek kadar dallanıp budaklanan mesele dün akşam konseyde gün yüzüne çıktı.

blank

Acun Ilıcalı Ailelere İsyan Etti!

“İki yarışmacımızın aileleriyle ilgili bir sorunumuz var ve bu sorunu sizinle paylaşmam gerekiyor. Survivor tarihinde ilk defa aileler fazlasıyla bu işin içinde. Bundan son derece rahatsızız. Aileler iki yarışmacımızın ailesi bu konuda bizi üzecek şekilde sosyal medyada aktifler. Kızları, erkekleri isteyerek buraya katıldı herkesin. Biz aileleri yarışmaya almadık. Biz sizi aldık yarışmaya. Bir tanesinin ailesi de yarışmadan ayrılmasını istiyor. Bu iki yarışmacıya aileleriyle görüşme hakkı vereceğim. Rica ederim bizi ve yarışmamızı rahat bıraksınlar” diyerek aileleri uyaran Acun Ilıcalı, bu konuşmanın ardından Aleyna ve Ayşe’nin aileleriyle görüşmesi için onlara bir fırsat verdi.

blank

Acun Ilıcalı; “Birinci yarışmacımız Aleyna. Aleyna ben senin aileni açıkçası burada gördüm. Pırlanta gibi insanlar, çok yüksek bir gerilim var. Annen bizi arıyor. ‘Kızımın yarışmadan ayrılmasını istiyorum’ diyor. Sana özel iletişim hakkı veriyorum annenle konuş ve annen de bizi bıraksın.” diyerek sözü Aleyna Kalaycıoğlu’na verdi; “Gerçekten çok şaşırdım ona bunu yaptıracak ne olmuş olabilir diye düşünüyorum. Demek ki olay çok büyük ki böyle bir şey yapmış. Şu an endişelendim. Annem hayatta böyle bir şey demez. Ben buralara kadar gelmişken böyle bir şey söylemesi şaşırttı.”

Aleyna’nın Annesinden Yanıt Gecikmedi!

Ancak bu kavga burada bitmedi! Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu, Twitter hesabından Acun Ilıcalı’nın kendisini ve kızını reyting için kullandığını iddia etti; “Acun Ilıcalı eminim ki tüm detaylarıyla konulara hakimsiniz. Siz yarışmacınıza sahip çıkmadınız. Gücünüzü kullanıp kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız. Sizin de evlatlarınız var Allah’ın adaletine havale ettim sizi. Sadece kızımın emeklerine üzülüyorum” Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz