Sadi Onun Geldiğini Öğrenince Bakın Niye Bu Kadar Derinden Etkilendi? Kırmızı Oda 38. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Sadi Onun Geldiğini Öğrenince Bakın Niye Bu Kadar Derinden Etkilendi? Kırmızı Oda 38. Bölüm Fragmanı

Doktor ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi sevilerek izlenmeye devam ediyor. Başrolde Binnur Kaya’nın yer aldığı dizide ayrıca Uğur Yücel, Erkan Petekkaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral gibi işimler de yer alıyor. İşte sevilen dizi Kırmızı Oda 38. bölüm fragmanı!

37. Bölümde Kırmızı Oda’da Neler Oldu?

kırmızı oda mitra

Geçtiğimiz hafta Vahit’in Mitra ile birlikte yaşadığı ama herkesten de büyük bir sır gibi sakladığı aşk öyküsünü anlatmaya başlaması üzerine Doktor Hanım Vahit’in neden Mitra’yı terk ettiğini anlamaya başlar. Aynı zamanda Vahit babası ile aynı hastalığa yakalanmıştır. Ve babasının annesine ve kendisine yaşattığı travmayı anlatmaya başlar.

Sadi’nin Miço İle Olan Geçmişine Dönüşü

erkan petekkaya kırmızı oda

Diğer yandan ise Nihal kendini daha fazla keşfetmeye başlar. Yaptığı iyiliklerle ve insanların hayatlarına dokunmaya devam ettikçe kendisini daha iyi hisseder. Zafer’le ilişkilerinin nasıl devam edeceğine ise Doktor Hanım’la birlikte karar vereceklerdir. Bu arada Sadi de geçmişte Cemre’nin ölümünün üzerine Abdullah ve adamlarından intikam almak için plan yapar. Miço ile yaptıkları bu planı Doktor Hanımla paylaşır.

Kırmızı Oda 38. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan Kırmızı Oda 38. bölüm fragmanında ise Sadi Doktor Hanımla yaşayamadığı çocukluğunu konuşur ve adeta tüm o yaşanmamışlıkların yarattığı eksiklikleri bir anda döküverir. Bu arada Miço Mehmet ortaya çıkar. Eski yaşantısıyla en önemli bağı olan Miço’nun geldiğini duyan Sadi bir anda donup kalır. Diğer yandan Zafer de seansta Şehrazat’la tanıştığını paylaşır. Doktor Hanımsa bu tanışmayı büyük bir şaşkınlıkla dinler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz