Yasak Elma 44. Bölüm 2. Fragmanı Yayımlandı! Dizi Kadrosuna Katılan Sürpriz İsim Fragmanda!

admin

FOX

6 Mayıs 2019

Yasak Elma 44. Bölüm 2. Fragmanı Yayımlandı! Dizi Kadrosuna Katılan Sürpriz İsim Fragmanda!

FOX TV’nin sezona damga vuran dizilerinden olan Yasak Elma’nın 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Normalde bölümün yayınlanmasından hemen sonra ekrana gelen yeni bölüm fragmanı bu hafta yaşanan çeşitli aksaklıklar nedeniyle yeni bölümden bir gün önce ekrana gelebildi. Fragmanda gördüğümüz üzere diziye yeni bir isim katılıyor.

Yasak Elma dizisinin 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda izleyicinin aklındaki sorulara ve önceki bölümde yaşananlara dair çok fazla ipucu verilmese de uzun zamandır konuşulan, Nesrin Cavadzade’nin bu bölümde diziye dahil olduğunu görüyoruz. FOX TV’nin bir diğer popüler dizisi ‘Bizim Hikaye’den ayrıldıktan sonra, Netflix’in fenomen yapımı ‘La Casa De Papel’e katılacağı iddialarıyla gündeme gelen Nesrin Cavadzade, Yasak Elma dizisinin 44. Bölümü itibarıyla ‘Şahika’ karakteriyle yapıma katılıyor. Fragman’da aklında tehlikeli bir planla Kaya’nın evine doğru giden Ender’i görüyoruz. Ancak Ender’in planları kapının Şahika tarafından açılmasıyla alt üst oluyor. Bu beklenmedik gelişme karşısında Ender’in nasıl bir yol izleyeceği, Yıldız’ın oyununa mı geldiği soruları ise yeni bölümde yanıt bulacak. Her Pazartesi FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşan dizinin yeni bölümü 6 Mayıs’ta ekranlarda olacak. 

Önceki Bölümde Ne Olmuştu?

İntikam yeminleriyle Halit’in yaşadığı yere gelen Mustafa, elindeki silahla Halit’i tehdit etmiş ve ne olursa olsun intikamını alacağını söylemişti. Bu sırada serseri bir kurşun Halit’in oğlu Erin’e isabet etmiş ve genç apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Doktorların müdahalesinin ardından Erin hayati tehlikeyi atlatsa da yaşadığı bu olay Halit’in radikal kararlar almasına sebep olmuştu. Mustafa’nın bu şekilde davranması ve oğlunun vurulmasıyla ilgili baş suçlu olarak Yıldız’ı gören Halit, Yıldız’ın hastaneye ziyaretine izin vermemiş ve kadını yaka paça kovalamıştı. Bu olayın karşısında zor durumda kalan Yıldız ne yapacağını bilemez hale gelmişti. Bölümün en yüksek noktası ise Halit’in artık bu yaşananlara daha fazla tahammül edemeyerek Yıldız’la olan evliliğini bitirme kararı almasıydı. Bu yüksek finalin ardından izleyiciler 44. bölümü sabırsızlıkla beklemeye başlamıştı. 

Yasak Elma Konusu

Yıldız ve Zeynep, bambaşka karakterlerde ancak ne kadar farklı olurlarsa olsunlar birbirlerine fazlasıyla düşkün iki kardeştirler. Yıldız zenginlik ve şöhret hayalleri kurarken Zeynep daha ayakları yere basan ve mantıkla hareket eden biridir. Yıldız’ın hayatı cemiyet hayatının önemli isimlerinden Ender’le tanışmasıyla birlikte tamamen değişir. Ender, kocası Halit’ten kurtulmak için Yıldız’ı kullanmaya karar vermiştir ve bunun için Yıldız’a hayatının fırsatını sunar. Bu noktadan sonra Yıldız için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz