Zengin ve Yoksul 6. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Karan ve Aleyna Arasındaki İlişki Boyut Kazanıyor!

admin

Haberler

6 Mayıs 2019

Zengin ve Yoksul 6. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Karan ve Aleyna Arasındaki İlişki Boyut Kazanıyor!

ATV’nin çiçeği burnunda dizisi Zengin ve Yoksul’un 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Henüz 5 haftadır ekranlara gelen dizi şimdiden kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinmiş durumda. Aynı mahallede biri zengin diğeri yoksul akraba ailelerin arasındaki hırs dolu mücadeleyi ekranlara taşıyan dizinin 5. bölümünün izleyiciyle buluşmasının ardından hayranlar yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. 

Zengin ve Yoksul dizisinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyiciler yeni bölümde neler olacağını merakla beklerken dizide enteresan gelişmeler oluyor. Karan ve Aleyna arasındaki ilişkinin giderek boyut kazandığını gördüğümüz fragmanda Aysel’in bu duruma daha fazla katlanamadığını görüyoruz. Karan ve Aysel kurdukları plan ışığında Aleyna’ya yaklaşmış ancak bu planın detayları Aysel’in her geçen gün canını yakmaya başlamıştı. 6. bölüm fragmanında Aysel’in artık içindeki duyguları daha fazla saklayamadığını ve Karan’a açıldığını görüyoruz. Karan’ı Aleyna’yla görmeye dayanamadığını belirten Aysel, Karan’ın her şeyin planın bir parçası olduğunu söylemesi üzerine bunun umurunda olmadığını dile getiriyor. Sonunda Karan’a onu sevdiğini söyleyen Aysel, bombayı Karan’ın kucağına bırakıyor. 5. bölümün soruları henüz izleyicilerin kafasında yanıtlanmamışken bu heyecanlı fragmanla izleyiciler yeni bölümü daha da sabırsızlıkla beklemeye başladı. Pazar akşamları atv’de izleyiciyle buluşan Zengin ve Yoksul’un 6. bölümü 12 Mayıs’ta ekranlarda olacak. 

Önceki Bölümde Ne Olmuştu?

Aysel’in kaçırıldığını anlayan Karan onu kurtarmak için vakit kaybetmeden harekete geçmişti. Bu sırada Aysel’in başına bir şey geldiğinden şüphelenen Nihal de yardım istemek için Aziz’e gitmişti. Ancak Aziz’den hiç beklediği gibi bir tepki alamayan Nihal, burada Aziz’in karanlık ve acımasız yüzüyle karşılaşmıştı. Yaşadıklarından sonra yaşadığı değişimler Berrin tarafından fark edilen Nihal, bu konuyu saklamak ve Berrin’in yüreğine su serpmek için böyle bir şey olmadığına dair onu ikna etmeye çalışmıştı. Sonunda izleyicilerin haftalardır beklediği şey gerçekleşmiş ve Aleyna Karan’a ilk defa ‘Seni seviyorum’ demişti. 

Zengin ve Yoksul Konusu

Dizide aynı semtte yaşayan akraba ailelerin mücadelesine tanık oluyoruz. Zengin Erdemliler ve yoksul Berringillerin yaşamlarındaki, hayata bakışlarındaki ve birbirlerine olan tutumlarındaki farklılıkların ailelerin yeni nesillerine nasıl yansıdığını görüyoruz. Tüm yaşantısını Erdemlilerin gölgesi ve kibri altında geçiren Aysel’in içi öfkeyle doludur. Kuzeni Aleyna’nın bir yanlış anlaşılma sonucu gururunu kırmasıyla birlikte Aysel patlama noktasına gelir. Gururunu kıran ve onu hor görenlerden nasıl intikam alabileceğini planlamaya başlayan Aysel’in karşısına karanlık ve gizemli bir genç çıkar. Karan adındaki bu genç ona gerçekten yardım mı edecektir yoksa onu da kendisiyle birlikte karanlığa mı taşıyacaktır?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz