Yasak Elma’nın Hasan Ali’si Erdal Özyağcılar’ın Kameraya Sorusu! İşte Ünlü Oyuncunun Eğlenceli Set Paylaşımları

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Yasak Elma’nın Hasan Ali’si Erdal Özyağcılar’ın Kameraya Sorusu! İşte Ünlü Oyuncunun Eğlenceli Set Paylaşımları

Yasak Elma dizisi gerek genç oyuncuları ile gerekse deneyimli oyuncularıyla sevenlerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Diziye bu sezonda katılan Erdal Özyağcılar da hem sette kamera arkasından hem de ekranlardan pozitif enerjisini yansıtan başarılı oyunculardan. Ve işte ünlü oyuncunun bugünkü paylaşımı!

Ayna Ayna Söyle Bana

Set hayatını ve yaptığı işi sevdiğini her fırsatta söyleyen Erdal Özyağcılar bugün de kameralardan bir tanesini kullanarak eğlenceli bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu kamerayı tutup monitöre bir şeyler söylerken arka fondan da “Ayna ayna söyle bana, benden daha güzeli var mı bu dünyada” şarkısı çalıyordu. Özyağcılar’ın bu paylaşımına dakikalar içerisinde beğeniler yağarken birçok ünlü isimden ve takipçisinden de paylaşımlarına çok güldüklerini söyleyen yorumlar geldi. Ama tüm bu set paylaşımları da gösteriyor ki usta oyuncu bu işi gerçekten de severek ve can-ı gönülden yapıyor.

Maskeli Kamera

Yine geçtiğimiz günlerde yaptığı bir Instagram paylaşımında da hem kendisine hem de kameraya bir maske takarak takipçilerine seslenmişti Erdal Özyağcılar. Çektikleri videoda tüm takipçilerini çokça eğlendirdiği bu paylaşımında hem kendisinin hem de kameranın pandemiden nasıl korunduklarını anlatmıştı. Kamera ile birlikte usta oyuncuyu maske ile karşılarında gören takipçiler ise adeta gülme krizine girdiklerini söylediler.

Peki Ya Makyaja Ne Demeli!

Yine “Set halleri 15” mesajıyla paylaştığı bir başka videoda da makyajı temizlenirken görüyoruz Erdal Özyağcılar’ı. Çekimler bitmesine rağmen hala daha Hasan Ali karakteri gibi konuşmaya devam eden usta oyuncu bir müddet bu karakterden çıkamadığını da itiraf ediyor. Ama bir şey daha dikkatimizi çekmedi değil doğrusu. Acaba ünlü oyuncu dizinin süslü kokoş kadın kadrosundan etkilenmiş olabilir mi? Zira cilt kremleri sürülüyorken baya baya keyif alıyor hatta yönlendirmelerde bile bulunuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz