Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu İçin Dünya Bir Yana Müzik Bir Yana! İşte Yakışıklı Oyuncunun Pazar Deşarjı

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu İçin Dünya Bir Yana Müzik Bir Yana! İşte Yakışıklı Oyuncunun Pazar Deşarjı

Camdaki Kız dizisinin şımarık ve zengin Sedat’ından bugün harika bir pazar deşarjı paylaşımı. İşte ilk kez müziğe olan tutkusu ile tanıdığımız ünlü oyuncunun keyifli anları!

Mütevazi Feyyaz’dan Şımarık Sedat’a

Camdaki Kız - Feyyaz Şerifoğlu

Camdaki Kız dizisi başladığı günden bu yana reytingleri alt üst ediyor. Dizideki karakterler tüm izleyicilerin hayatlarını çoktan ele geçirdi desek yanlış bir şey söylemiş olmayız. Hal böyle olunca da bu ilgi alaka dizinin başarılarına yansıyor tabi doğal olarak. Ve bu başarılardan birisi de dizinin yakışıklı başrol oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu’na ait. Ünlü oyuncunun diziye kattığı performans ve enerji oldukça muhteşem doğrusu. Ancak her ne kadar dizinin şımarık zengin oğlunu canlandırıyor olsa da gerçek hayatta hiç de öyle tanımıyoruz kendisini.

Herkese Böyle Anneanne Lazım

blank

Aslında Tekirdağ Üniversitesi Mühendislik mezunu olan yakışıklı oyuncu kariyer hayatında bambaşka bir yola girmiş durumda. Yaşadığı bu kırılmayı da ilginçtir ama anneannesine borçlu. Çünkü Feyyazoğlu müzik hayatına anneannesinin vesilesiyle başlar. Sonrası da akıp geldi zaten. İlk ekran deneyimini 2013 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışması ile yaşayan Feyyazoğlu bu yarışmada tüm jüri üyelerini döndürmeyi başarır. Ve yarışmada seslendirdiği İnci Tanem şarkısı ile adata hayatı değişerek Ajda Pekkan’a vokalistlik yapmaya başlar.

Beni Yak Kendini Yak

Ajda Pekkan’a voklistlik ünlü oyuncunun sanat hayatına dair önemli bir dönemeç daha olur. Çünkü Ajda Pekkan’ın da destek olduğu “Gidene” sngle’ına çektiği klip You Tube’da 1 milyon izlemeye ulaşır. Ardından da önce Huawei reklamı sonra da Vitra’nın reklam yüzü olması gelir. Ve derken yakışıklı sanatçıyı yine Burcu Biricik’le beraber Kırmızı Oda dizisinde görürüz. Son olarak da Camdaki Kız dizisinde yine burcu Biricik’le birlikte oynayan Şerifoğlu bugünse müzik tutkusu ile bizlere de güzel bir Pazar deşarjı yaşattı. Ne de olsa anlaşılır bir şey. Sonuçta ünlü oyuncu için her şey bir yana ilk göz ağrısı müzik bir yana…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz