Koronavirüs Yetmezmiş Gibi Bir de Kaza Geçirdi! Yanlışlıkla Kendini Yakan Gonca Vuslateri İsyan Etti

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Koronavirüs Yetmezmiş Gibi Bir de Kaza Geçirdi! Yanlışlıkla Kendini Yakan Gonca Vuslateri İsyan Etti

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, Covid-19 yetmezmiş gibi sakarlığının da kurbanı oldu. “Çığlıklarımla İstanbul’u ayağa kaldırdım” diyen Vuslateri, acilen tedavi altına alındı.

Gonca Vuslateri

Covid-19 vakalarında rekor kırdığımız tehlikeli bir dönemden geçiyoruz. Özellikle İstanbul’da virüse yakalanma riski korkutucu derecede arttı. Bu riskten payını alanlardan biri de ünlü oyuncu Gonca Vuslateri oldu. Önceki gün test sonucunun pozitif çıktığını duyuran ünlü oyuncu, “Ağrıdan ağlamak iyi geliyor” dedi!

Ünlü oyuncu uzun süredir dikkat etse de, “Zaten dikkatliyiz” sözüne inanarak kalabalığa karışınca başına bu gelmiş belli ki! “Hastalık geçer, o bilinç kalır” diyen Gonca Vuslateri, takipçilerine daha dikkatli olmaları yönünde uyarı yaptı. Hastalığı evinde geçiren ünlü oyuncu, biraz ağır bir süreçten geçse de durumu tehlikeli değil gibi görünüyordu. Ama bugün hastaneye kaldırıldı, hem de kekikli su yüzünden!

“Çığlıklarımla İstanbul’u ayağa kaldırdım”

Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri, başına gelen talihsiz olayı her zamanki şiirsel üslubuyla duyurdu: “Ben kıyamete hasret kalmışım sanırım. Nostradamus ‘un kehanetlerine tekrar bakmalıyım. Şöyle bir yazı arıyorum orada ‘Ha bu arada Gonca’ya da şunlar olacak!‘ ”

Burnunu açması için kaynar suya kekik yağı döken Gonca Vuslateri, yanlışlıkla tencereyi belinden aşağı dökmüş! “İstanbul’u ayağa kaldırdım çığlıklarımla” diyen ünlü oyuncu, birkaç gün hastanede tedavi görecekmiş. “Kök hücre tedavisi ile kısa zamanda sağlığıma kavuşacağım. Harika projemden 10 gün daha uzaktayım ama inanıyorum ki bu da geçecek.. Neler neler geçmedi ki..” diyen ünlü oyuncu mahallesi Cihangir’i ve baktığı hayvanları arkadaşlarına emanet etti.

Neyse ki, Covid-19 durumu bugün daha iyiye gitmiş. “En önemlisi sağlık, gerisi gelir” diyen ünlü oyuncu, bir de “Seni seviyorum Gonca” yorumu istedi. Bunca badirenin üstüne olabildiğince destek olmak önemli tabii, seni seviyoruz Gonca Vuslateri!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz