Yasak Elma’nın On Parmağında On Marifet Ender’i Şevval Sam! Sinema, Müzik ve Dizi Sektöründen Kendisine Tam Not

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Yasak Elma’nın On Parmağında On Marifet Ender’i Şevval Sam! Sinema, Müzik ve Dizi Sektöründen Kendisine Tam Not

Yasak Elma dizisinin en iyi performanslarından birisi olan Ender, gerek oyunculuğuyla gerekse de güzelliğiyle tüm izleyicilerinin kalbini çoktan kazanmış durumda. Ancak dizi oyunculuğu nedeniyle neredeyse güzel sesini unutmak üzere olduğumuz Şevval Sam bugün Ender değil Şevval olarak çıktı takipçilerinin karşısına. İşte Şevval ve muhteşem sesi!

İran’daki Dostlara Anlamlı Hediye

Şevval Sam Instagram sayfasından bugün İran’daki dostları için bir paylaşımda bulundu. Sesini ve müziğini özlediğimiz sanatçı dostları için bir de yorum ekledi.

Bir sözüm vardı. İran’daki dostlarıma kendi dillerinde bir şarkı hediye edecektim. Tam da ilkbahar gelmişken.. Sadi Şirazi’nin şiiri, Mohsen Namjoo’nun bestesi Nobahari. (İlkbahar) Kalbimden size sunduğum küçük bir armağan oldu. Umarım siz de seversiniz”

Kendinin Farkında Olmanın Güzelliği

Geçtiğimiz günlerde Şevval Sam oğlu Tarık Emir Tekin için sorulan sorular karşısında oğlunun kendisine benzediğini söylemişti. “Onu ben doğurdum, elbette on parmağında on marifet olacak” diyen sanatçı oğlunu överken kendini de övmeyi ihmal etmemişti. Hakkı da var ama. Gerek oyunculukta gerekse de müzik kariyerinde yaptığı her şeyin hakkını veren Şevval Sam güzelliğinden de ayrıca bir şey kaybetmiyor. Yukarıdaki video Şevval Sam’ın ilk albümüne ait. 2006 yılına ait bu albüm videosu usta sanatçının adeta yaşlandıkça güzelleştiğinin ispatı.

Ve Şevval Sinemalarda!

Diziler, albümler, konserler derken sanatın bir başka alanına geçiyoruz ve orada da Şevval Sam’ı görüyoruz. Martılar ve İstanbul, Yaşamın Kıyısında ve en son 2010 yapımı Siyah Beyaz filmi. Filmin müziğinde de güzel sanatçının sesini duyuyoruz yine. Filmde ayrıca usta oyuncular Turcer Kurtiz, Derya Alabora, Nejat İşler, Taner Birsel ve Erkan Can gibi isimler yer alıyor. Ne diyelim; Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin için söyledikleri gerçekten de doğru. Çünkü gerçekten de on parmağında on marifet bir anneye sahip yakışıklı oyuncu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz