Türkmen Obalarına Haber Salasınız, Osman Bey Sancağını Açar Diyesiniz! Heyecanı Tırmandıran Kuruluş Osman 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aleyna

ATV

18 Mart 2021

Türkmen Obalarına Haber Salasınız, Osman Bey Sancağını Açar Diyesiniz! Heyecanı Tırmandıran Kuruluş Osman 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV’nin reytingi yüksek dizilerinden Kuruluş Osman dün yine izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Geçtiğimiz hafta Togay’ın Osman Bey’e kurduğu hain plan ve Malhun Hatun’u yaralaması işleri Osman Bey adına epey zorlaştırmıştı. Ancak bu hafta Osman Bey tüm bunların intikamını almaya başlayacak. İste 50. Bölümde yaşananlar ve 51. Bölüm fragmanı!

Kara Şaman Togay Başaramadı

Kuruluş Osman-Malhun Hatun

Geçtiğimiz hafta Osman Bey Türk obalarını bir araya getirmek için bir toy düzenlemiş ancak düzenlenen bu toya Togay tarafından büyük bir saldırı düzenlenmişti. Togay’ın bu saldırısı ise Osman Bey’i zora düşünmüştü. Ayrıca Kara Şaman Togay Malhun Hatun’u yaralayarak Osman Bey’e meydan okumuştu. Bu hafta ise Flatyos’un intikamını almak için yemin eden Nikola Togay’la bir araya gelir. Hedeflerine Söğüt’ü koyan ikili Osman Bey’e karşı bir şer ittifakı oluşturur. Bu esnada kendisinin ve babasının intikamını almak isteyen Malhun Hatun yeniden Togay’ın eline düşer. Fakat Osman Bey Nikola – Togay ittifakına karşı zekice bir strateji geliştirir.

51. Bölüm Fragmanı

24 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 51. Bölümde ise Osman Bey Türkmen obalarına haber salar ve sancağını açacağını ilan eder. “Cümle beyler ordumuz için asker düzsünler” diyerek adeta Togay’a ve kendine karşı kurulan ittifaklara meydan okur. Bu çağrı Türk obalarının birleşmesi için büyük bir adım olacak mı? Malhun Hatun’un durumu ne olacak? Cerkutay’ın beklenmeyen ihanetinin arkasında neler var? Bunlar ve daha fazlası 51. bölümde.      

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz