Tektaş’ların Evinde Saadet Hüküm Sürüyor: Buse Varol Ayna Karşısında Burak ve Eliz’le Poz Verdi!

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Tektaş’ların Evinde Saadet Hüküm Sürüyor: Buse Varol Ayna Karşısında Burak ve Eliz’le Poz Verdi!

Alişan’ın eşi Buse Varol, Instagram hesabını aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Her gün takipçileriyle birbirinden farklı fotoğraf ve videolar paylaşan güzel oyuncu, bugün ayna karşısında küçük oğlu Burak ve yeni doğan kızı Eliz’le birlikte selfie çekti. Tektaş ailesinin tatlılığına içimiz eriyor!

Buse Varol, Eliz ve Burak

Buse Varol Yorgunluğunu Dile Getirdi!

Buse Varol story

Instagram takipçileriyle sık sık soru cevap etkinlikleri yapan güzel oyuncu; geçtiğimiz gün özellikle Eliz’den sonra iki çocuklu bir anne olmanın ne kadar yorucu olduğunu itiraf etmişti. Evde çocukları için 2 farklı yardımcısı olan Buse Varol, yardımcılarım olmasına rağmen evde her şey kadında bitiyor diyerek yorgunluğunu dile getirdi: “Vallahi yemin ederim 3 gündür aşırı uykusuzum. Burak ağlıyor sürekli uykusundan uyanıp, koşarak onun yanına gidiyorum. Tam uyudu derken Eliz ağlamaya başlıyor ve aralık 1 saat ağlıyor. Tabii ki yardımcılarımız var. Allah onlardan razı olsun ama yine de evde çoğu şey kadında bitiyor. Sonra 3 numaram Alişan’a yemek yap, çocuklar uyurken onunla ilgilen derken günler geçiyor. Bu arada eğer kendime ve eşime zaman ayıramazsam heralde patlarım. Tüm bu yorgunluklara değer ama”

Alişan ve Buse Varol

Ayna Selfiesinde Bir Misafir Var!

Koronavirüs kısıtlamalarının biraz olsun gevşetildiği bugünlerde; güzel oyuncu Buse Varol sık sık dışarı çıkarak hem hava alıyor hem de kendisine zaman ayırıyor. Son iki gündür kuaföre giderek kişisel bakımıyla ilgilenen güzel oyuncunun hamilelikten sonra yavaş yavaş kilolarını vermesi de Instagram takipçilerinin gözünden kaçmadı.

blank

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen Buse Varol hem fitliğiyle hem de sıcakkanlılığıyla dikkatleri üzerine topladı. Bugün ise ayna karşısında çocuklarıyla poz vermeyi ihmal etmeyen güzel oyuncunun aile saadeti; içimizi eritti! Her gün oğlu Burak’la ayna da selfie çeken Buse Varol’un kucağında bugün Eliz de vardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz