Hızır Ali’ye Ölüm Fermanı: Hazır Hastanedeyken Morga Yollayın! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

23 Mayıs 2021

Hızır Ali’ye Ölüm Fermanı: Hazır Hastanedeyken Morga Yollayın! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm Fragmanı

Atv’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da heyecan fırtınası devam ediyor. Salı akşamlarına damga vuran dizi, bu hafta 196. bölümü ile ekranlara geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yer altı dünyasında dürüstlüğü ve adaletiyle ün salan Hızır Çakırbeyli’nin yükselişini konu alıyor.

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasının içinde büyümüştür. Camiada gittikçe yükselen Hızır, dürüstlüğüne ve adaletine güvenilen, yer altı dünyasının bir numaralı ismi haline gelmiştir. Çok zaman geçmeden Hızır’ın bu yükselişi devletin radarına takılır. Devlet kontrol altında tutmak istediği gayri meşru işler için Hızır Çakırbeyli ile iş birliği yapar.

195. Bölümde Neler Oldu?

blank

İlyas ile Pınar’ın planladığı oyun, Ömür’ün aniden mekana gelişiyle bozuldu. Tüm düşmanlarını bir defada öldrüp kurtulmayı planlayan İlyas, yalnızca Rıdvan’ın oğlu Musa’yı öldürebildi. Rıdvan ise oğlunun intikamını almak için hedefine Hızır Ali’yi koydu. Haşmet Façalı, İlyas ve Ömür arasındaki gerginlikten dolayı gemileri yakmaya hazırdı fakat Hızır Çakırbeyli devreye girerek Hızır Ali ve Didem aşkının mutlu sonla bitmesi için Haşmet ile konuştu. Savaş yüzünden nikahı evin bahçesinde yapmaya karar veren Hızır yine de oğlu ve gelinine yapılan saldırıya engel olamadı.

196. Bölümde İzleyicileri Neler Bekliyor?

Yeni bölümde herkesin içinde intikam ateşi yanıyor! Hızır oğluna yapılan hain saldırının intikamını almak isterken, Rıdvan ise yarım kalan işin tamamlanması için adamlarına emir veriyor. Hızır Ali komadan çıkıyor, ancak Rıdvan onun ölüm fermanını baştan yazıyor. Hızır ise Rıdvan’ı saklandığı yerde öldürmek için harekete geçiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz