Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Şok İtiraf: Hüngür Hüngür Ağlıyorum

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Şok İtiraf: Hüngür Hüngür Ağlıyorum

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız rolü ile herkesi kendine hayran bırakan yetenekli oyuncu Eda Ece, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Ünlü oyuncunun paylaşımları, takipçileri arasında oldukça ses getiriyor.

Hayat Bilgisi ile Ekranlara Merhaba Dedi

Henüz 13 yaşındayken ekranlara merhaba diyen Eda Ece, konuk oyuncu olarak yer aldığı Hayat Bilgisi dizisinden sonra eğitimine devam etti. Üniversitede Psikoloji eğitimi alan ünlü oyuncu, öğretim hayatı boyunca tiyatro ile iç içeydi. Üniversite son sınıfa geldiğinde, tiyatro sahnesindeki başarıları sebebiyle Pis Yedili isimli gençlik dizisinden teklif aldı. Eda Ece’nin tüm Türkiye tarafından tanınma hikayesi işte böyle başladı.

‘Başkalarının Hikayeleri Bana Çok Çekici Geliyor’

blank

Başkalarının hikayelerini çok çekici bulduğunu söyleyen Eda Ece, aslında bu hikayeler sebebiyle oyunculuğa başladı ve aldığı teklifler konusunda hep içgüdüsel davranarak kendisini çeken işlerde yer aldı. Hal böyle olunca Ece’nin başarısı kaçınılmazdı!

Her Deneyim Yeni Bir Şey Kattı!

blank

Eda Ece’nin söylemine göre yer aldığı her proje ona yeni bir şeyler kattı. Görümce filmi için AntiGravity Yoga dersleri bile alan ünlü oyuncu bu şekilde kendini geliştirerek bugün olduğu noktaya geldi.

blank

Başından beri Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren ünlü oyuncu Eda Ece’nin performansı izleyiciler tarafından çok beğenildi. Bu beğeni ile birlikte Eda Ece’nin hayatı çok merak edildi.

Elle’ye İtiraf Etti!

blank

Geçtiğimiz günlerde Elle dergisine ropörtaj veren Eda Ece oldukça samimi itiraflarda bulundu. Çocukluğundan, eğitim hayatından ve kendinden bahseden güzel oyuncu kendini ‘Tanısam da tanımasam da insanların derdini çok dert edinen, hemen fark eden, duyuları çok açık biriyim ve çözmek için elimden geleni yaparım. Sadece ah vah edip senin başına ne gelmiş demek yetmez bana. İnsan ya da hayvan fark etmez, her canlıya koşarım. Çözemezsem de hüngür hüngür ağlarım. Şaka değil, aşırı duygusal, bazen şaşırtıcı derecede derin, bambaşka yerden bakan ve empatik biriyim.’ ifadeleri ile anlattı.

Benzer Haberler

Ennu 20 Mayıs 2021

Gercekten cok guzelsin eda ece yasaj elmayi sirf sen varsin diye izliyorum bide ender ikiniz sakin cikmayin filmden

Dicle 21 Mayıs 2021

Sırf sen dizide oynuyorsun diye izliyorum gerçekten çok iyisin diziden ayrılmanı hiç istemem

Yorum Yaz